anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Oszustwo na Allegro lokalnie.

#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Już wiem, Karolina mi napisał jak to działa;

Trzeba kliknąć Kupuję i płacę, po czym zostaje się przekierowanym na stronę banku i już w tym momencie przedmiot pojawia się w Kupionych.

Odpowiedz
Ładowanie...

#13 Ambasador#

@_HolaOla_ 

Dla Waszego i naszego dobra wywalcie Allegro lokalnie, bo klient tego "tworu" zostaje wystrychnięty na dudka.

Miałam wielkie szczęście, że pomimo zapłaty i po odmowie wysyłki wylicytowanego towaru otrzymałam zwrot pieniędzy.

Dlaczego kupujący nie może skorzystać z POK jeśli wylicytował przedmiot w ramach licytacji?  

Czemu aż tak kombinujecie, a potem odmawiacie ubiegania się o rekompensatę w ramach POK? Allegro już nie starcza, by móc sprzedawać? Lokalnie mogę sobie oferować rzeczy w ramach ogłoszeń.

W końcu firmujecie to coś. Nie oferujecie możliwości wystawiania towarów w ramach Allegro lokalnie w odrębnym serwisie, tylko na platformie Allegro.

Włos się mi na głowie jeży. To był mój pierwszy i ostatni raz.

Wiola
Odpowiedz
Ładowanie...

Były Moderator
Były Moderator

@Wioletta2701 dziękuję za Twoją opinię.

Klaudia
   Były Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

#7 Wielbiciel#

Zostałem poproszony o wysłanie wiadomości na adres społecznosc@allegro.pl,

wysłałem ale nie dostałem żadnej odpowiedzi, czy ktoś to przeczytał, czy sprawa jest już zamknięta i jak to mówią "znikąd pomocy"?

Odpowiedz
Ładowanie...

Moderator
Moderator

@nutka691 Sprawdź tutaj proszę moją ostatnią wiadomość, dokładnie z 2 kwietnia. Otrzymałam Twoją wiadomość mailową, działam już w tej sprawie, ale abym mogła kontynuować potrzebuję od Ciebie numer lub link do oferty, której dotyczy ta sprawa. 

Ola
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

#7 Wielbiciel#

Zrobię to po południu bo teraz jestem w pracy o nie mam jak tego zrobic

Odpowiedz
Ładowanie...

Moderator
Moderator

@nutka691 Oczywiście, czekam na wiadomość od Ciebie i jak dostanę maila, będę dalej działać w sprawie. 

Ola
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

Moderator
Moderator

@nutka691 Dziękuję, otrzymałam Twoją wiadomość, ale prosiłam Cię o link lub numer oferty, której dotyczy sprawa, a nie link do Twojej rozmowy ze Sprzedającym. Ten link, który mi przysłałeś już mam, dlatego ponownie proszę o dokładną informację o ofercie. 

Ola
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

#21 Demiurg#

Nutka coś chyba kręci

Odpowiedz
Ładowanie...