anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrócona moneta ponieważ okazała się faksyfikat em ponownie jest w sprzedaży. Wcześniej w lutym 2 mo

MAMY ROZWIĄZANIE!
lesnik1_1k
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie! Zakupiliśmy fałszywa monetę i po powiadomieniu od razu zostały zwrócone pieniążki, od razu widać takie różnice, moneta nie tylko nie była srebrna ale kiepsko podrobiona. Były wtedy 2 takie w sprzedaży Pana, ta co zwróciliśmy jest ponownie na aukcji u [edycja] i w środę ta moneta ort gdanski kończy się i ktoś za nią już widzę zapłaci bo licytuję i też zostanie iszykany jak my wcześniej i inna osoba. Jest to ort gdanski i w środę kończy się aukcja. Sprzedane w lutym były te orty u Pana wszystkie fałszywe, po zdjęciach specjaliści też to rozszyfrowali. [edycja]. To się zdarza zbyt często i szkoda mi osób które te fałszywe aukcje wygrają jak my. Wtedy nie zgłosiliśmy ale jeśli osoby już świadomie sprzedają je wiedząc to już karalne powinno być. Proszę porównać orta z tego roku z domu aukcyjnego i na 2 str widać duże różnice 

Kiepskie kopie 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lesnik1_1k Podaj mi proszę dokładny numer lub link do oferty, o którą chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ powinna trafić do działu kopie https://allegro.pl/oferta/ort-gdanski-zygmunt-iii-1623-11923193959

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Dzięki, przekazałam już ofertę to naszych ekspertów od numizmatyki. Jeśli potwierdzą Waszą opinię, przeniesiemy ją do właściwej kateogrii. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
lesnik1_1k
#8 Zapaleniec#

Kostas11 w linku już posłał, ja nie potrafię z tel swojego posłać, obecnie cena 50 zł. Wcześniej już 2 sprzedał pod ko IRC lipca tulko innego rocznika. Mietek53

oznacz moderatorów
lesnik1_1k
#8 Zapaleniec#

Dokładnie ten co kostas 11 w linku wyslal

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne o ta chodzi: Numer oferty: 11923193959

oznacz moderatorów
lesnik1_1k
#8 Zapaleniec#
Widocznie ktoś zapłacił ponownie za monetę... Pan sam przyznał ze to kopia, a ja od znawcy miałam do
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

fff.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów