anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na allegro lokalnie

silvervii22
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie, kupiłem ofertę na allegro lokalnie, ponieważ myślałem, że minecraft premium jest na zawsze. Sam sprzedający zapewniał mnie, że minecraft zostanie na zawsze. Okazało się, że sprzedający sprzedaje tylko konto z abonamentem (w który wchodzi minecraft) który trwa miesiąc. Kiedy się o tym zorientowałem, poprosiłem o zwrot pieniędzy. Napisałem jakie jest hasło i że email do konta jest ten sam. Sprzedawca napisał, że odda jak mu dam konto i że na razie nie działa. Podałem jeszcze raz hasło oraz emaila. Po tym sprzedawca cały czas przedłużał i pisał, że sprawdzi potem, za chwile, że ma gorączkę itp. Natomiast dzisiaj sprzedawca poprosił mnie żebym podał hasło i emaila jeszcze raz. Podałem i dostałem odpowiedź od sprzedawcy, że nie działa. Następnie sprzedawca napisał żebym podał hasło do emaila (którego nie zmieniałem), podałem i napisał, że hasło nie działa. Sprawdziłem i rzeczywiście nie działa (hasło zostało zmienione), ale nad kontem nie miał kontroli nikt inny jak sprzedawca. Czy jest szansa na zwrot albo coś?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@silvervii22 To nie zwrot tylko reklamacja, zacznij najlepiej od otwarcia dyskusji i tam opisz sprawę: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

silvervii22
#7 Wielbiciel#

@LEW433 Okej mój błąd, a co jak nie potrafię rozpocząć dyskusji, ponieważ sprzedający usunął i wstawił ofertę i jest napisane "Nie znaleźliśmy takiego zamówienia". 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów