anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot należności za kupiony przedmiot.

Client:40351213
#7 Wielbiciel#

Witam. Wylicytowałam na allegro lokalnie narzutkę z eko skóry rozmiar 46 , następnie opłaciłam zakup na poczcie przelewem pocztowym w dniu 23 05 2o23 r.  65 zł. Potem skontaktowałam się ponownie ze sprzedawcą poprzez wiadomości z allegro lokalnie i ujrzałam na czerwono wiadomość .zakup anulowany. nie zapłaciłeś za przedmiot w regulaminowym terminie do 5 dni po zakupie. ,skontaktowałam się ponownie przez info ze sprzedawcą i usłyszałam że moje pieniądze nie dotarły na to konto, zwracam się o wyjaśnienie tej sprawy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:40351213 Aby to wyjaśnić idź tam, gdzie dokonałaś płatności. Może w numerze konta lub tytule przelewu wkradł się błąd.

oznacz moderatorów

Client:40351213
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłam to co ja spisałam od sprzedającego z /przelewem pocztowym i wszystkie  numery konta się zgadzają

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:40351213 Jeśli dane się zgadzają to udaj się na pocztę uzyskać potwierdzenie, że przelew został zrealizowany prawidłowo (zawsze jest jakaś szansa, że coś poszło nie tak).
Jeśli został zrealizowany prawidłowo to zgłoś problem z zakupem i domagaj się zwrotu wpłaty lub realizacji zamówienia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taki przelew idzie 5dni i to dlatego często jest z tym problem, musisz przesłać do Allegro potwierdzenie płatności:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=30f4afcc-bf70-46f5-adc2-b8a51b2b8bb3

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Przelew pocztowy szedł dlużej niż czas max do zaksięgowania wpłaty za wylicytowany przedmiot błędem z twojej strony był brak wysłania sprzedawcy zdjecia z kwitu z poczty że wyslałeś kasę żeby zaczekał aż dojdzie i wysłał przedmiot 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ej no już tak nie przesadzajcie z tym czasem wpłat na poczcie. Parę zdarzyło mi się tam w tym roku wpłacać na własne konto i kasa wpłacona rano była na koncie tego samego dnia. Wpłacona na południe- następnego.  To 5 dni to raczej traktujemy jak zabezpieczenie jakby się coś smyknęło... Na allegro ze wszystkimi płatnościami coś nie gra. A wpłaty pocztowe na konto coś idą zdecydowanie dłużej niż normalne...

oznacz moderatorów