anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

asia11011
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry kupiłam na Allegro lokalnie detektor tętna i zapłaciłam za niego, a sprzedający napisał ze sprzedał już przedmiot, jak mogę odzyskać pieniądze, bo sprzedający nie wie ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

szymela54
Maestra

@asia11011  Kiedy sprzedający otrzyma Twoją wpłatę (może już otrzymał), musi ją Tobie zwrócić . W tym celu podaj mu nr swojego konta bankowego, na który ma wpłynąć ten zwrot.
Jeśli sprzedający tego nie wie, to on jest trąbka, a nie sprzedający 🙃.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@asia11011 Na AL nie systemowego zwrotu środków, sprzedający ma środki tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/  musi aktywować konto do wypłat: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-... a ty podajesz mu swój nr konta i on Ci musi przeleć bezzwłocznie, nie ma dla Ciebie znaczenia czy wypłaci czy nie.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@LEW433 Tak, tak. 🤣 I może jeszcze kupująca ma poinstruować sprzedającego, gdzie on ma środki i jak on ma aktywować konto do wypłat? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

No, jeżeli sprzedający to ofiara losu to czasem trzeba mu pomóc się ogrnąć. To nic nie kosztuje/

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Ziolko39  Ja to myślę, że tu czasem trzeba by pomóc się ogarnąć komuś innemu, bez względu na koszty 🤣. I nie mam na myśli ani sprzedającego, ani tym bardziej kupującej.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@szymela54 Może dodasz jakieś dokładniejsze wyjaśnienia o kogo Ci chodzi. Widocznie jestem niekumaty, bo nie rozumiem Twojego wpisu. No chyba, że nie lubisz pomagać na forum ?

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Ziolko39 Lubię pomagać na forum😊 (stąd mój pierwszy wpis). I przecież nie o Ciebie mi chodziło🤗. Jesteś kumaty, zatem proponuję nie drążyć, o kogo chodzi (a bo to mało na AG nieogarniętych? 🤣)

oznacz moderatorów

Client:59355117
#7 Wielbiciel#

WITA

oznacz moderatorów