anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniędzy

emilio12
#7 Wielbiciel#

Czy można anulować operację kupna? Sprawa jest ustalona ze sprzedającym.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz. Jeśli to Allegro Lokalnie, wyślij sprzedającemu pisemną rezygnację z zakupu i podaj mu swój numer konta do zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@emilio12 Oczywiście że można, Nawet gdyby sprzedający miał coś przeciwko temu, ale dobrze rzeście się dogadali w tej sprawie.Jak transakcja została opłacona, to powinien ci /oddać/ wysłać kasę na twoje konto.Pzdr.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Oczywiście że można, Nawet gdyby sprzedający miał coś przeciwko temu

Jak sprzedaje osoba prywatna może mieć coś przeciwko temu bo nie musi odstępować od umowy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@kostas11 jasne że nie musi- zgadzam się / musi to kiedyś umrzeć/- tylko potem są same problemy dla sprzedającego /na Allegro/

POK, Dyskusje, Zawieszenie konta i inne kocopoły.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

pukownik się nie zna 😮 jakby się nie dogadali to czemu prywatny miałby oddać kasę? 😮 to że kupujący nie odebrał to już jego sprawa/strata 😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Tu trafiłeś Patryczku- oczywiście że się nie znam, bo tego się nie da poznać i ogarnąć.Na Allegro, codziennie dowiadujesz się nowych rzeczy, o których nie miałeś pojęcia wcześniej. Np; od klienta że jesteś gupi. /zastanawiam się wtedy, ma rację- czy nie/ No jak nie, jak tak- przecież to ja sprzedaję.Jestem gupi, bo po co to kupywałem i teraz kcę to sprzedać...Nonsens. Jak coś kupywujesz- to to miej !!!

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

bo pukownik to ma pociong 😮 patyk widział 😮 😮 tyle żeczuf do makietek 😄

oznacz moderatorów