anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniedzy od allegro

mariolasroda
#7 Wielbiciel#

Witam zwracam się z prośbą o zwrot pieniędzy w kwocie 900 zł. Zakupiłem telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB od sprzedającego [edycja] 12 maja 2020 roku metodą płatności blik.Dnia 7 lipca sprzedawca poinformował mnie o tym że zwrócił pieniądze firmie allegro gdzie wskazywał gdzie allegro zwróci mi powyższą kwotę do 3-5 dni roboczych. Do dnia dzisiejszego zwrotu pieniędzy nie otrzymałem. Proszę o rozwiązanie mojego zwrotu i przesłanie na numer konta 61114020040000310279344084 M bank.Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Był mail od Allegro z informacją, że sprzedawca zwrócił wpłatę? Jeśli nie było, to nie zwrócił. W takiej sytuacji otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i z nim to wyjaśnij. W Dyskusji możesz poprosić o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Może zanim @mariolasroda zacznie korzystać z dyskusji, to niech najpierw sprawdzi tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji czy przypadkiem pieniądze od dawna tam nie leżą.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere No więc jemu to napisz. Po co mi zwracasz uwagę? Od pewnego czasu robisz to w wielu postach.

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#
 
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Bo zanim się przejdzie do rozwiązań ostatecznych (dyskusja), które to polecasz w 90% przypadków, najpierw wypadałoby sprawdzić, czy to rzeczywiście wina sprzedającego, a nie OPa (który nie potrafi znaleźć pewnych rzeczy, bo nie ogarnia interfejsu allegro).
Częściej dawaj wędkę, a nie tylko rzucaj w ludzi rybami😏

PS W wielu postach to zwracam Ci uwagę jedynie na nieprawidłowy link do kupionych na AL (i tylko na to).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów