anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przez blik

Client:83552985
#7 Wielbiciel#

Sytuacja wygląda następująco 

Ja zakupiłem za pomocą blika banknoty a sprzedający nie miał aktywnego konta bo nie zrobił przelewu weryfikującego i nie miał pieniądzy na koncie za transakcje i zrobiłem zwrot z poziomu aplikacji to mam pytanie czy dostanę swoję pieniądze i ile będzie to trwało

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:83552985 Sprzedający ma pieniądze w swojej zakładce Allegro Finanse. Jeśli zrobiłeś zwrot przez formularz Allegro, sprzedający ma obowiązek oddać Ci wpłatę niezwłocznie, bez zbędnej zwłoki, ostateczny termin to 14 dni. Jeśli będzie jakiś problem ze zwrotem, napisz tu ponownie.

oznacz moderatorów

Client:83552985
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem tak 

Z poziomu aplikacji alegro lokalnie anulowałem płatność i czy te pieniądze są na koncie sprzedającego czy na kontach alegro , sprzedający twierdzi że nie dostał pieniędzy co w takiej sytuacji mam zrobić

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83552985 na Twoim koncie widzę dwie płatności do tego Sprzedającego. Jedna jest anulowana, natomiast druga (dotycząca innej oferty) jest opłacona. Płatność za tą drugą ofertę powinna zasilić konto Sprzedającego w Allegro Finanse. Wtedy gdyby Sprzedający zgodził się na odstąpienie od umowy, powinien zwrócić pieniądze bezpośrednio ze swojego konta bankowego na Twoje konto bankowe.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów