anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot za zagubiona przesyłkę

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Czy jest jakaś opcja przyśpieszenia zwrotu gotówki na zaginioną paczkę ? Reklamacja została uznana już za zaginiona przesyłkę od 23.11 ale teraz znowu mam 30dni czekać  na zwrot gotówki. To nie sprawiedliwe żeby było trzeba tyle czasu prosić się o swoje pieniądze. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@karciaaaa93 jeśli był to zakup od osoby prywatnej to musisz czekać aż odda przewoźnik 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@karciaaaa93 czy kontaktowałaś się w sprawie tego zwrotu bezpośrednio ze sprzedającym? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

Zakup był na allegro lokalnie od prywatnego sprzedawcy. Sprzedający zrzekł się prawa do paczki. I reklamacje uznało allegro po 1,5miesiaca od zaginięcia paczki i teraz każą czekać kolejne 30dni na zwrot gotówki. Dlatego pytam czy jest jakaś opcja przyśpieszenia tego  bo czekać 2,5 miesiąca na gotówkę mi się nie usmiecha

oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ Zakup był na allegro lokalnie od prywatnego sprzedawcy. Sprzedający zrzekł się prawa do paczki. I reklamacje uznało allegro po 1,5miesiaca od zaginięcia paczki i teraz każą czekać kolejne 30dni na zwrot gotówki. Dlatego pytam czy jest jakaś opcja przyśpieszenia tego  bo czekać 2,5 miesiąca na gotówkę mi się nie usmiecha

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@karciaaaa93 Pytania w sprawie reklamacji prześlij proszę w sprawie numer 38217873. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Może trochę mniej niż 2,5 miesiąca, ciesz się ze uznali reklamację.

oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

Aż tak źle ? Pierwszy raz mam sytuację. Pierwszy raz allegro ona box i ostatni.  Szkoda że ja tak nie mogłam sobie zapłacić po dwóch miesiącach..

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Rzadko ktoś się chwali uznaną reklamacją!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Potwierdzam że masz szczęście.😍

oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

@milka1234567890  @LEW433  nie odpuściłabym 🙂  niby 60zl tylko ale z nieba kasa nie leci 🙂 a tym bardziej że nie dostałam prezentu na mikołajki dla dziecka to poziom wkurzenia tym bardziej wzrósł 🙂 🙈

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Gratulacje za zaangażowanie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@karciaaaa93 Kto składał reklamację ? i jak została uznana to ktoś otrzymał rekompensatę od przewoźnika? a to zakup od prywatnego czy firmy?

oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

Zakup allegro lokalnie. Prywatny sprzedawca.

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Jeżeli chodzi o reklamację usługi pocztowej, to operator ma 30 dni na jej rozpatrzenie (liczymy od dnia zgłoszenia kompletnej reklamacji). Brak odpowiedzi w tym terminie oznacza uznanie roszczenia.

Jeżeli chodzi wypłatę odszkodowania, to termin jego wypłaty podany jest w decyzji reklamacyjnej, jednakże nie może on być dłuższy niż 30 dni (odszkodowanie powinno być wypłacone bez zbędnej zwłoki).

Czyli maksymalnie na odszkodowanie czeka się 60 dni, czyli dwa miesiące.

oznacz moderatorów