anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Kola1990
#8 Zapaleniec#

Zakupiłam produkt na allegro lokalne opłaciłam okazało się że przez przypadek kupiłam ten sam produkt  jeszcze raz ale nie opłaciłam go sprzedający kazał mi opłacić jeszcze raz drugi produkt opłaciłam go a on teraz kazał mi anulować oba produkty i zrobić zwrot na mój koszt czy tak można 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma zwrotu na AL, tylko za zgodą sprzedającego. Jak ci kazał anulować zakup? Jak nie wysłał towaru to podaj mu nr konta bankowego i niech ci tam odda kasę, on niech napisze o zwrot prowizji, jak mu naliczyli: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

Kola1990
#8 Zapaleniec#

Pisałam mu ze niema  zwrotu stwierdził że ma zamówiona na jutro rozmowę z allegro i wszystkiego sie dowie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kola1990 troszku sprzedawca namieszał i narobił se kosztów, na AL nie ma zwrotów itp. więc zapewne Ci wyśle obydwa i nic nie zrobisz 😞 nic nie anulujesz jedyne co możesz podać numer konta na zwrot kasy, tyle po co Ci kazał płacić skoro zaraz będzie przelewał 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Kola1990  według tego co piszesz sprzedawca nie zamierza Ci wysłać żadnego przedmiotu. A wyjaśnia czemu tak chce zrobić

oznacz moderatorów

Kola1990
#8 Zapaleniec#

Powiedział ze druga przesyłkę opłaciłam później ma błąd w przesyłce i może wysłać przedmiotu i tylko w momencie kiedy ja napiszę że zwracam towar (ktorego niemam ) on go wystawi jeszcze raz i wtedy będę mogła go kupić 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44052296Żeby się tylko nie skończyło tym że nie będzie towaru ani zwrou środków. Po co kazał płacić za drugi skoro i tak nie zamierzał wysłać? Jak nie zwróci ci kasy to napisz tu.

oznacz moderatorów

Kola1990
#8 Zapaleniec#

Dziękuję i mam nadzieję ze rozwiązanie będzie pomyślne dla mnie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Otwórz dyskusję z nim jak nie pomoże, bo cosik tu niejasna sprawa, ty nie masz możliwości anulowania zakupu na AL,  tam w dyskusji pomoże ci Allegro: https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów