anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Eksperci Allegro

Janusz23180
#7 Wielbiciel#

Szok !!!, jak czytam te wywody pseudo ekspertów z allegro robi mi się nie dobrze , nie wiem chyba chcą się dowartościować że są takimi super ekspertami którzy na podstawie zdjęć oceniają czy dana moneta jest oryginalna czy też nie , w zasadzie większość ich ocen to stwierdzenia że falsy !! Znane firmy gradingowe  oraz gabinety numizmatyczne nie ocenią monet na podstawie zdjęć , no ale nasi pseudo eksperci tak !!

Powodzenia chłopcy ....... podziwiamy wasz talent ....

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@Janusz23180  A co się stało? Bo niektóre falsy to aż w oczy kolą i można je zweryfikować bez potrezby oddawania do firmy gradingowej...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

NerektoN
#7 Wielbiciel#

Nie mam na myśli typowych falsów które z daleka widać, ale są tacy eksperci tu że podważają nawet monety w slabach gedingowych ba z certifikatami oryginalności , zresztą nie tylko monety .. 

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@NerektoN  obaj wiemy, że nawet gradowane mają wpadki...i nie myślę tu tylko o GCN..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

NerektoN
#7 Wielbiciel#

Owszem ale żeby posuwać się do podważania monety ogradowanej na podstawie zdjęć to chyba lekko mówiąc przesada , no nie przecież eksperci z allegro wiedzą lepiej 😂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@pinsplash  Różnica chyba jest w przekroju🤣

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@pulkownik66 no i wycięli 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@pinsplash  Ale w ofertach Allegro nie brakuje tychże słówek- to jak to jest?🤔

oznacz moderatorów

Celiusz
#2 Obserwator#

Przeciez NGC i PCGS niekiedy zdarzaly sie wpadki, gdzie pakowaly ordynarne falsy polskich monet. Np. 5 groszy 1934(przerobki z innych rocznikow) i takie falsy idzie poznac po zdjeciach. Takze nie wiem skad taka slepa wiara w ten zagraniczny grading.

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#
  • Zacytuje madrzejszych odemnie w temacie numizmatyki. Pan J.Chalupski napisal kiedys ze na podstawie zdjecia nie da sie na 100% potwierdzic oryginalnosci monety ale mozna na 100% stwierdzic ze jest falszywa.Jezeli ktos od wielu lat ma do czynienia z monetami a jest tu takich wielu to prosze uwierzyc ze wystarczy fotka zeby wiedziec ze ma sie do czynienia z falsem. Slepa wiara w nieomylnosc firm gradingowych tez nie poplaca...wielu sie o tum bolesnie przekonalo😉
oznacz moderatorów