anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witamy numizmatyków!

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Witajcie na forum Numizmatyka!

To miejsce dla tych, którzy interesują się numizmatami i zdarza im się sprzedawać je lub kupować na Allegro. Zapraszamy do dyskusji wszystkich pasjonatów oraz kolekcjonerów monet, banknotów i pozostałych znaków pieniężnych.

Zanim włączycie się do rozmowy, zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma tekstami, które pomogą Wam zrozumieć, jak dokładnie korzystać z Allegro Gadane. Tutaj poznacie ekipę moderatorów, wyjaśniamy też czym jest to miejsce, a tutaj znajdziecie kilka dobrych rad o porządkowym charakterze. Z czasem być może wspólnie wypracujemy zasady specyficzne dla Numizmatyki i dopiszemy je w tym miejscu.

Na forum Numizmatyka spotkacie również trójkę naszych ekspertów: Justynę Cieślak (@j_cieslak), Senior Key Account Managera w dziale Kolekcje i Sztuka, Mariusza Krasowiaka (@Enigma45), Business Unit Managera oraz Mariolę Iwon-Zubalewicz (@mariola_iwon), Category Ownera w tym samym dziale. To osoby odpowiedzialne za kształt i rozwój kategorii kolekcjonerskich. Część osób o dłuższym stażu w Allegro z pewnością Mariusza kojarzy 🙂

Owocnych dyskusji!

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

kostas11
#21 Demiurg#

@Enigma45 20 zł do usunięcia bo pamiętaj że to oficjalny pieniądz w obiegu i podlega pod paragraf, jak i Allegro jak i sprzedawca 🙂

§ 2. Kto pieniądz, inny środek płatniczy lub znak pieniężny albo dokument określone w § 1 puszcza w obieg albo go w takim celu przyjmuje, przechowuje, przewozi, przenosi, przesyła albo pomaga do jego zbycia lub ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

A w zeszłym roku walczyłem i pousuwałem wszystkie Augusty 2 zł 😄  trzeba chyba ponownie poczyścić Lokalnie 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Enigma45
Ekspert Allegro

@kostas11 jeśli masz jakąś konkretną ofertę na myśli, to proszę podeślij link

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Enigma45 Dzięki za szybkie działanie 👍

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ryunosuke
#9 Pomysłodawca#

Zgodnie z art. 5.2. Regulaminu: Treść Oferty powinna być rzetelna i kompletna oraz nie może wprowadzać w błąd innych Użytkowników, w szczególności co do właściwości Towaru, takich jak: jego stan, jakość, pochodzenie, marka czy producent. Treść Oferty powinna być zgodna z wymogami prawa, w szczególności zawierać informacje wynikające z obowiązujących przepisów dotyczących ochrony praw konsumentów. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści umieszczone przez siebie w Ofercie, w tym jest odpowiedzialny za wszelkie jej błędy lub nieścisłości. Oznacza to, że skoro moneta została wystawiona w oryginałach, to musi być oryginalna. Dziękujemy za sugestię stworzenia formularza. Niestety w przypadku Allegro Lokalnie nie ma możliwości wystawienia komentarza.

oznacz moderatorów