anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hello, I would like to ask whether you can create a multi-variable product through "List from File".

summer9
#7 Wielbiciel#

Hello, I would like to ask whether you can create a multi-variable product through "List from File". Such as different colors and different sizes. It is not synthesized manually by "Multi-Variant Offers". Can it be set directly in my form. It is possible to realize products of different colors and sizes in one product at the same time without modification.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pulkownik66
#19 Nestor#

@summer9

А как вы будете размещать предложения на английском?

Хорошо бы писать по-польски, потому что не все тебя поймут

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 No tak nie każdy zrozumie .Ale po co ?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 Niektórym się wydaje, że jak napiszą po anglicku, to są cool. Nalepszi, nawiekszi, napieknieszi.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pulkownik66 Dokładnie tak jak napisał @Client:79577720 Twoje komentarze nie pomagają. Skoro autor wątku, tak jak w tym przypadku, pochodzi z Chin, nie widzę nic niewłaściwego w tym, że napisał tutaj po angielsku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

a ja widzę problem bo jest coś takiego jak ustawa o języku polskim

http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19990900999/U/D19990999Lj.pdf

człowiek może sobie pisać po chińsku angielsku czy w czymś tam innym

ale w Polsce odpowiedzi powinny być po Polsku

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

polska dla polaków, ziemia dla ziemniaków ...

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@RED Dobrze radzisz- tylko nie można wejść w link, który dodałeś.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

summer9 you can put up in one offer, but it may lead to misunderstandings with customers, it is better to introduce multiple variants and a size chart.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria  najlepiej wprowadzić po chińsku.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@pulkownik66 po co ta agresja, zadał pytanie po angielsku to raczej w tym języku oczekuje odpowiedzi, twoja niechęć niczego tu nie zmieni smile

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:79577720  Moje wpisy nie mają nic wspólnego z agresją, jeżeli tak uważasz to- żal mi cię.

@_HolaOla_ Nie ważne skąd jest @summer9, ale słowem nie wspomniał że jest z Chin, czy jakiejkolwiek innej narodowości- zrozumiał bym takie postępowanie w 100%. Ty masz może jak ogarnąć skąd jest dany użytkownik ja nie. Po prostu zdarzają się tacy dowcipnisie, coś napisze i już się nie odzywa.

oznacz moderatorów