anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie paczek w ramach SMART

sklep-ranczo
#8 Zapaleniec#

Hej podpowiedzcie bardziej doświadczeni sprzedawcy. Jak mam ustawione dla jednego produktu maksymalna ilość sztuk w paczce - jeden gdyz jest to ciezki towar 25 kg a wiadomo do paczkomatu więcej nie można nadać i teraz kupujący robi jeszcze zakupy na innej aukcji (tam np. max 5 produktów w paczce) i w ramach smarta łączy mu te dwie transakcje w jedna przesyłkę i np. waga robi sie juz 30 kg. czy moge to gdzies ustawic żeby nie łączyło tego w jedna przesyłkę? Mam ustawione ze kupujący ma ponieść maksymalny koszt jak są różnice ale w tym przypadku powinien ponieść podwójny koszt wysyłki albo zapłacić tylko za jedna a druga w ramach smart... Jak rozwiązujecie takie problemy? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@sklep-ranczoByły już podobny temat poniżej - poszukaj.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

sklep-ranczo
#8 Zapaleniec#

Był, ale się nie rozwiązał ...

oznacz moderatorów

ADproducts
#8 Zapaleniec#

Witam mam ten sam problem, ktos znalazł rozwiązanie?

oznacz moderatorów

sklep-ranczo
#8 Zapaleniec#

Ja to rozwiązałam pośrednio dzięki nie pomocy Allegro a mojego doradcy In post... W opcjach dostawy miałam zaznaczone, że ze klient zapłaci najwyższa cenę za transport teraz zmieniłam na  "Przesyłki będą nadane osobno, a koszty dostawy zsumują się." Jest to pośrednie rozwiązanie problemu bo o ile przy dużych paczkach to się sprawdza to często jak kupujący robi zakupy w koszyku z łączonymi produktami jak weźmie trzy małe, różne rzeczy to musi płacić trzy razy za przesyłkę... O ile Ci co maja smart się tym nie przejmują to Ci co nie maja tej usługi muszą płacić 3*8,99 za paczkomat, jeszcze więcej za kuriera... Eliminuje jeden problem- dokładania do wysyłki paczek ale powstaje drugi -część osób może u Ciebie nie kupić ze względu na kilkukrotne poniesienie kosztu wysyłki za zakup małych rzeczy...

oznacz moderatorów

ewahurt
#7 Wielbiciel#

Witam,ja też mam taki problem ponieważ mam mieszane aukcje i towary ciężkie i lekkie dodatkowo nie drogie co powoduje małe marże,

czasami allegro naliczy 3 paczki zamiast 4 i już jestem w plecy cały zysk.Mam ustawione najdroższa dostawa bo w przeciwnym przypadku nie za bardzo by ktoś u mnie coś kupił

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

A gdyby mieć 2 cenniki? Jeden 'ciężki', drugi 'lekki'. A w tym ciężkim tylko kurier bez paczkomatów. Nie mam takiego problemu, więc tylko sobie gdybam.

oznacz moderatorów