anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Środki na koncie

lx01
#2 Obserwator#

Witam, mam problem odnośnie konta z którego wystawiłem przedmiot, mianowicie pieniądze ze sprzedaży pojawiły się na koncie mojego rodzica chociaż  wystawiane były na moim koncie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Na jakim koncie, koncie Allegro, czy koncie bankowym? Może wystawiałeś przedmiot na swoim koncie Allegro, a do wypłat ustawione było konto bankowe rodzica.

oznacz moderatorów

lx01
#2 Obserwator#

Swoim koncie allegro, mam na nim wszystkie zakończone ogłoszenia lecz pieniądze są na koncie mojej mamy przez co nie mogę ich wypłacić, nie przypominam sobie żebym ustawiał konto rodzica do wypłat.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Pieniądze są na koncie bankowym mamy? Jeśli tak, to to konto musiało być ustawione do wypłat. Niech mama wypłaci i Ci odda. A konto Allegro jest czyje Twoje, czy mamy? Czyje dane osobowe są w ustawieniach konta Allegro?

oznacz moderatorów

lx01
#2 Obserwator#

Konto allegro jest zalozone przez mojego facebooka lecz widnieje na nim imię i nazwisko mamy, czy jest możliwość edytowania tych informacji?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie. Konto Allegro należy do mamy, nie możesz tego zmienić. Wystawiłeś towar na koncie mamy i pieniądze zostały wypłacone na konto bankowe mamy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lx01 Dobrze ci piszą, konto facebooka jest twoje, wystawiłeś na koncie Allegro mamy i kasa poszła na konto bankowe, powiązane z kontem Allegro. Skąd niby Allegro ma znać nr twojego konta?

oznacz moderatorów