anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Źle wpisałem dane paczkomatu nadawczego, czy mogę to zmienić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mrmetal29lo
#7 Wielbiciel#

Wypełniłem źle dane do etykiety  Inpost na allegro lokalnie ( zaznaczyłem, że  paczkomatem nadawczym jest paczkomat odbiorcz) Jak wygenerować od nowa ?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
xyz96
#21 Demiurg#

@Mrmetal29lo Na Lokalnie się nie da niczego zmienić w etykiecie i pobrać nowej. Opłata nie zostanie pobrana, jeśli nie otworzysz skrytki i nie nadasz paczki z tą etykietą.

Wejdź na stronę InPost, nadaj paczkę ponownie, będzie nieco drożej.

oznacz moderatorów
Mrmetal29lo
#7 Wielbiciel#

no to fatalnie, wyjdę na tym jak zabłocki na mydle

oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

Głowy nie dam , ale nadawczy może być jakikolwiek (obojętnie czy paczkomat czy paczkopunkt). Ważne żeby odbiorczy był dobrze wpisany.

oznacz moderatorów
Mrmetal29lo
#7 Wielbiciel#

też myślałem, żeby tak spróbować ale zastanawiam sie po co zatem wymaga uzupełnienia paczkomatu nadawczego...

oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

Czasem się zdarza ,że paczkomat który jest wpisany na etykiecie jako nadawczy jest zapełniony i wtedy wrzucam do innego paczkomatu , więc nadawczy jest nieistotny . Ważne żeby odbiorczy był dobrze wpisany.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mrmetal29lo dopytałam o to InPost i otrzymałam informację, że paczkomat nadawczy nie powinien mieć znaczenia, jednak gdyby okazało się, że są z tym jakieś problemy, to możesz zawsze skontaktować się z InPostem, pracownicy mogą zmienić paczkomat nadawczy w systemie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Mrmetal29lo
#7 Wielbiciel#

Próbowałem nadać w innym paczkomacie w Krakowie ale paczkomat stwierdził, ze numer jest błędny. 

Dziś odpisali z inpostu prosząc o numer przesyłki ale ja jestem w gorącej wodzie kąpany i nie chciało mi sie czekać- opłaciłem pełną stawkę w inpoście, trudno. 

Powinno być jakieś info na allegro lokalnie, żeby wypełniać ostrożnie bo nie ma drogi powrotnej 😛

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Mrmetal29lo A to nowa wiadomość.🤔

oznacz moderatorów
Mrmetal29lo
#7 Wielbiciel#

może to kwestia rejonu, albo tylko w przypadku kiedy docelowy jest przepełniony

oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

Dałbym głowę , że nadanie w paczkomacie uda się bez względu na numer tegoż paczkomatu . Hmmm . Co poszło nie tak ?????

oznacz moderatorów
Mrmetal29lo
#7 Wielbiciel#

napisałem wyżej, że paczkomat nie rozpoznał numery przesyłki

dodatkowo inpost odpisał "

Mrmetal29lo_0-1620156288328.png

"
dobrze, że na nich nie czekałem...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Mrmetal29lo Były tu już takie wątki i dobrze pisze @maximpreza da się nadać w innym.

oznacz moderatorów
Custom-Cars
#7 Wielbiciel#

Niestety nadawczy też musi na chwilę obecną być ten, który ustalasz przy generowaniu etykiety. Jak przyjedziesz nadać paczkę do innego, to paczkomat pisze coś w stylu "błędny numer..."

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ech dodam 2 rzeczy. Po pierwsze to bardzo stary temat odgrzebałeś. Po drugie to działa troszkę inaczej w paczkomacie owszem nie można nadać takiej paczki ale w paczkopunkcie pójdzie bez problemu. Nadaję tak już ze 2 miesiące paczki z lokalnego w paczkopunkcie obok, zero problemów. Na infolinii punkt nadania też da sie zmienić.

oznacz moderatorów
Sajmonis
#7 Wielbiciel#

Ja niestety miałem podobną sytuację i musiałem zadzwonić na infolinię InPost aby mi zmienili paczkomat nadawczy. Na szczęście trwało to dosłownie chwilę. Szkoda, że na allegro lokalnie nie można zarządzać etykietami.

oznacz moderatorów