anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Żądam ułatwienia w dodawaniu klientów na czarną listę

Client:97765421
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego jeszcze nie ma check_box-u, który np. zaznaczając podczas zmiany statusu zamówienia na anulowane automatycznie dodawał by klienta na czarnay listę. 

Teraz trzeba się męczyć i kopiować użytkownika oraz zmieniać stronę.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

Ja bym jeszcze bardziej to ułatwił:  po prostu wszystkich użytkowników Allegro na jedną wielką czarną listę.  I  po kłopotach  🤣

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:97765421 możesz zgłosić ten pomysł w sekcji Zgłoś swój pomysł wówczas członkowie naszej społeczność będą oddawać na niego głosy, jeśli uznają, że to dobre rozwiązanie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:97765421
#9 Pomysłodawca#

@la_nika Dziękuję, nie omieszkam tam zajrzeć

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:97765421 To się nie może odbywać automatycznie. Ty decydujesz o odmowie sprzedaży, a taka odmowa może być niezgodna z prawem. Ty musisz więc powziąć decyzję i za to odpowiadasz.

oznacz moderatorów

Client:97765421
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 To nie ma być automatycznie, może źle się wyraziłem - to ma się dziać po zaznaczeniu box-a.

 

Ja bym poszedł o krok dalej:

Sprzedawca powinien mieć filtr w ustawieniach, w którym zaznaczałby jakich klientów chce obsługiwać.

  • Klientów którzy w ostatnim roku dokonali zwrotów więcej niż 2 ,3 … zwrotów – BRAK DOSTĘPU DO OFERTY.
  • Klientów którzy w ostatnim roku otwarli więcej ni X dyskusji – BRAK DOSTEPU DO OFERTY
  • Klientów, którzy wystawili negatywne komentarze w ilości więcej niż X – BRAK DOSTEPU
  • itd. np. z ilością wystawionych gwiazdek etc.

 

Jeśli klient ma możliwość wyboru sprzedawcy na podstawie gwiazdek, ocen

To ja chcę też mieć możliwość wyboru klienta na podstawie parametrów, które mnie interesują.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nikt za Ciebie nie może podjąć decyzji o wciągnięciu na czarną listę. Te parametry mogą być niezgodne z prawem, dlatego Allegro nie da Ci takiej możliwości. Gdyby dało na podstawie tych parametrów, wzięłoby na siebie cześć odpowiedzialności.

oznacz moderatorów