anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Монеты

Client:78585220
#1 Nowicjusz#

Оценка и продажа? 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

Client:78585220
#1 Nowicjusz#

Да

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

How can I help you? 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@cloudcloud, zostaw zostaw, to profesjonalista, zam zadaje pytanie i sam sobie odpowiada.. dając najlepszą odpowiedź 😂 🤣

Żeby kupować na allegro potrzebna jest podstawowa lub chociaż średnia znajomość języka polskiego, nie ma innej opcji tutaj 🙂

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@cloudcloud  tak dla jasności to on po rosyjsku a nie angielsku pisa 😄

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@cloudcloud 

fajnie - pytanie w polskim serwisie zadane po rosyjsku a odpowiedź

nie w tym języku, nawet nie po polsku

tylko po angielsku 😀

to tak jak w wiadomościach tvnu zawsze muszą być migawki z usa

a na poważnie

jest coś takiego jak ustawa o języku polskim

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_j%C4%99zyku_polskim

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19990900999/U/D19990999Lj.pdf

 

gdzie w preambule czytamy:

zważywszy, że język polski stanowi podstawowy element narodowej tożsamości i jest dobrem narodowej kultury,

zważywszy na doświadczenie historii, kiedy walka zaborców i okupantów z językiem polskim była narzędziem wynaradawiania,

uznając konieczność ochrony tożsamości narodowej w procesie globalizacji,

uznając, że polska kultura stanowi wkład w budowę wspólnej, różnorodnej kulturowo Europy, a zachowanie tej kultury i jej rozwój jest możliwy tylko poprzez ochronę języka polskiego,

uznając tę ochronę za obowiązek wszystkich organów i instytucji publicznych Rzeczypospolitej Polskiej i powinność jej obywateli

 

mamy używać języka polskiego !

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

ja bym zapytał tak

我怎么帮你?
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@RED 

"fajnie - pytanie w polskim serwisie zadane po rosyjsku a odpowiedź

nie w tym języku, nawet nie po polsku

tylko po angielsku"

No fakt...bo to już chińszczyzna 😄

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba 

masz rację

napiszę po polsku

zaorałem sam siebie

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@RED,
chi
ńcz
ycy
tak
pis
zą!
😄

prz
eci

wie
sz!
😄

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Client:78585220  задай вопрос. Я не знаю, какую помощь вы ожидаете. Хотите купить монеты? Вы хотите, чтобы кто-то оценил их? Сложно ответить на нерешенный вопрос ))
Постскриптум - лучше писать на польском или английском. Мало кто говорит по русски.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Vryko, jeśli chce pomocy, niech zapyta w języku w jakim ma stronę.
Czy ty też wchodzisz na strony z końcówką .cn [chiny] i pytasz po francusku? Chyba nie.
Powiesz ale nie każdy zna polski.., to niech się nauczy, jeśli chce kupować na portalach, które innych języków nie obsługują. Inaczej można taką osobę uznać za ignoranta i tak samo mieć go gdzieś 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@konto zamknięte  Zamiast bezsensownie dyskutować z Tobą, wolę skupić się na rozwiązaniu problemu pytającego. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Vryko, no to go rozwiąż, pisząc po polsku. Jego sprawa, by to zrozumieć.
Czyli wg ciebie pasażer ubrów w Polsce ma znać rosyjski, by powiedzieć kierowcy,
że źle jedzie. Ciekawe podejście masz..

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Pozwolisz, że sam będę podejmował decyzje, w jakim języku będę odpowiadał na zadawane po rosyjsku pytania? Poza tym, skoro nie pomagasz, a wyłącznie się mądrzysz w wątku - mam pytanie - w jakim celu to robisz? Serio myślisz, że interesuje mnie, co masz do powiedzenia? Masz swoje przekonania, to nie podtykaj ich mi pod nos, bo pomimo że szanuję inne punkty widzenia, nie godzę się na ich narzucanie. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Vryko вам нужно знать этот язык чтобы писать на английском. не уверен, знает ли он английский. Предлагаю на сайте нанять вас в качестве переводчика 🙂

 

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@ifonka-zaba Słonko Ty nie moje, kurde, jak trzeba to i po angolsku napiszę. Jeno niemiecki jakoś mi nie wszedł, z resztą jakoś sobie radzę 😛 A używanie "perevodnika Google" to katastrofa. Czasem można się mocno zdziwić, widząc jak tłumaczy 😛 Lutshe pisa`t pa russki normalno, is klaviatury 😛 A jak zapłacą, to mogą mnie zatrudnić 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Vryko  Toć przeca ja nic nie picałam cobyś za frico był tym tłumaczem. Niech płacą- na biednego nie trafiło 😄

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Drodzy, proszę o opanowanie. Postanowiłam odpowiedzieć w języku angielskim, ponieważ uznałam to za rozsądne rozwiązanie. Nie ma sensu prowadzić tu dalszych dyskusji 🙂

Dziękuję.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów