anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02] Zamówienia mają status opłacone ale nie widać danych klienta i paczek w menagerze

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

witam jest błąd na allegro  nowe zamówienia mają status opłacony  ale nie widać danych do wysyłki i przesyłek w manager paczki impost tak samo zamówienia nie ściągają się w shop gołd mają status rozpoczęty ma ktoś tak ?

oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336
AllePieluchy
#7 Wielbiciel#

proszę o pomoc już zrobiłam wszystko .. powiązane  impost nie widzi przesyłki do nadania

oznacz moderatorów
TechExpert
#7 Wielbiciel#

brak informacji o dostawie i brak ikonki nadania listu i faktury

oznacz moderatorów
pamarioart
#7 Wielbiciel#

jak długo potrwa awaria na allegro - nie ma możliwości nadania przesyłki

oznacz moderatorów
MaroAluDom
#8 Zapaleniec#

Czy u Was nadal problemy z obsługą zamówień?

oznacz moderatorów
Drukuj_Tanio
#9 Pomysłodawca#

Nie można było nadac przesyłki i zamóić kuriera ale allegro nadal twardo stoi przy tym że dzis masz nadać przesyłki dop 13:59. Ciekawe jakim cudem, skoro odbiór przesyłek przez kuriera mogłem zlecić do 13:00 a wtedy dalej nie mozna było nic nadać??

oznacz moderatorów
Drukuj_Tanio
#9 Pomysłodawca#

Nie można było nadać przesyłki i zamóić kuriera ale allegro nadal twardo stoi przy tym że dzis masz nadać przesyłki dop 23:59. Ciekawe jakim cudem, skoro odbiór przesyłek przez kuriera mogłem zlecić do 13:00 a wtedy dalej nie mozna było nic nadać??

oznacz moderatorów
MaroAluDom
#8 Zapaleniec#

Czy problem został rozwiązany ? U mnie nadal brak możliwości zamówienia podjazdu kuriera.

oznacz moderatorów
WWCARE
#8 Zapaleniec#

Nadal brak możliwości zamówienia podjazdu kuriera. Dotyczy dostawy Orlen oraz Allegro one UPS

oznacz moderatorów
MaroAluDom
#8 Zapaleniec#

Żądanie zawiera błędne dane.Skontaktuj się z autorem aplikacji.

Taki komunikat wywala podczas tworzenia przesyłki.

oznacz moderatorów
wiximo-shop
#7 Wielbiciel#

Etykieta po tym komunikacie i tak jest tworzona. Trzeba przejśc do zamówionych przesyłek i tam mozna ją pobrać. jednak na ten moment nadal nie można zamówić kuriera ;/

oznacz moderatorów
Drukuj_Tanio
#9 Pomysłodawca#

A dziś próba wysyłki do Czech i: Żądanie zawiera błędne dane. Skontaktuj się z autorem aplikacji.

oznacz moderatorów
Blanpol
#8 Zapaleniec#

do Polski też taki komunikat

oznacz moderatorów
BP_FOTO
#2 Obserwator#

Ktoś ma jakieś informacje kiedy naprawią portal?

oznacz moderatorów
LoroSpookyRE
#7 Wielbiciel#

Nie mogę zamówić podjazdu kuriera, za to mam wygnereowane 7 etykiet na jedna paczke... dramat 

oznacz moderatorów
mateusz0904
#7 Wielbiciel#

U nas inpost działa, ale dalej nie widzi przesyłek z onebox... Ktoś to naprawi? Allegro? 

oznacz moderatorów
mix-mce
#14 Krzewiciel#

inpost ma osobnego menegera więc tu problemów nie ma i z paczkami i zleceniami podjazdu.

Ale DPD, DHL, UPS, allegro one... wszystko to leży jeśli nie ma się osobnej umowy i korzysta tylko z allegro.

oznacz moderatorów
Drukuj_Tanio
#9 Pomysłodawca#

Allegro to ma gdzieś i dalej widzę że przesyłki których nie moznandać nawet dzis widnieją z datą wysyłki wczoraj. Byle tylko brać prowizję wspierać dużych, niszczyć małych.

oznacz moderatorów