anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[2.10.2023] Dlaczego nie mogę wypłacic pieniędzy od Przelewy24? "Usługa chwilowo niedostępna"

Grubas09890
#7 Wielbiciel#

received_179253958556436.jpeg

received_1501006383992915.jpeg

 czy ktoś wie czemu nie mogę aktywować PayU cały czas wysyłam im 1.01 grosz i odsyłają mi spowrotem wieczniej jak wysłałam to pisało że jest w trakcie weryfikacji a teraz takie coś proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Sprawdź czy wszystkie podane dane zgadzają się z tymi w allegro i w banku. Jeśli nie będą to weryfikacja nie przejdzie. Jeśli zaś się zgadzają i nic to pisz na allegro kontakt lub zawołaj moderatorki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Grubas09890 skonsultowałam ten problem. Obecnie występują problemy z wypłatami od operatora Przelewy24, otrzymałam odpowiedź, że powinieneś kliknąć "zmień" przy numerze rachunku i w ten sposób ponownie wykonać przelew weryfikacyjny, aby wypłacić środki.
Pamiętaj proszę, że aby weryfikacja się udała dane właściciela konta Allegro muszą być identyczne jak konta w banku. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

BOGUSZKO
#2 Obserwator#

Dzień Dobry to jakiś skandal że nie można wypłacić swoich pieniędzy. Co to ma być usługa chwilowo niedostępna ??? Zapłaciłem już Allegro Lokalnie - opłata za obsługę transakcji. Pytam gdzie są moje pieniądze ??? 14398455-27bb-4843-b2fe-09f110e659ad

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BOGUSZKO wczoraj z Twojego konta została realizowana została wypłata środków , więc jeśli jeszcze się nie pojawiły na rachunku to dziś do końca dnia powinny wpłynąć. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie mogę aktywować przelew24 aby móc wypłacić swoje środki ze sprzedaży?wyswietla mi się komunikat..chwilowo niedostępna...?? Wszystko jest aktywne

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 napisz proszę kiedy wykonałaś przelew weryfikacyjny do operatora Przelewy24? Spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki, czy pojawia się taki sam komunikat? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Aktywowałam parę lat temu 2-3 lata

oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Orzez inną przeglądarkę ten sam komunikat ..usługa chwilowo niedostępna...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z tym komunikatem. Nie otrzymaliśmy dzisiaj innych zgłoszeń na ten temat, więc skonsultuje co u Ciebie powoduje ten problem, jednak zrzut z komunikatem będzie niezbędny do konsultacji. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

20231002_142658.jpg

20231002_142642.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 dziękuję! Otrzymałam informację, że występują problemy wypłatami od operatora Przelewy24, odpowiedni zespół już pracuje nad rozwiązaniem problemu. W tej sytuacji, muszę poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Do dzisiaj brak możliwości wypłacenia środków. 

oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Problem zgłaszam 02.10 i do dnia dzisiejszego nie mogę wypłacić środków. Scany przelewu wysłane i nic. Przetrzymywanie pieniędzy, odsetki rosną tylko czy za przetrzymywanie rownież zostanie naliczone 10.46% ?!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 o jakich odsetkach piszesz? Wyjaśniam, dlaczego wciąż nie możesz wypłacić środków od operatora Przelewy24, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 czekamy na potwierdzenie od operatora Przelewy24, muszę poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Wczoraj wyslałam @ Potwierdzenie o które poprosiła Pani z biura obsługi klienta w tej dokladnie sprawie ,wysłałam wraz z potwierdzeniem zwrotu . Posiadacie wszystko co potrzebne ,5dni to 5 dni . Czytałam iz to często wasza metoda na przedłużenie w wypłacie środków.  Skoro macie wszystko to ile jeszcze należy wykazać sie w cierpliwości? 

oznacz moderatorów

Zabawki_Darii
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam ten sam problem. Nie mogę aktywować przelewy24. 

Przycisk aktywuj ma kolor szary i jest przy nim wykrzyknik. Klikając na niego wyskakuje komunikat: usługa chwilowo niedostępna.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zabawki_Darii Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów