anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[2.10.2023] Dlaczego nie mogę wypłacic pieniędzy od Przelewy24? "Usługa chwilowo niedostępna"

Grubas09890
#7 Wielbiciel#

received_179253958556436.jpeg

received_1501006383992915.jpeg

 czy ktoś wie czemu nie mogę aktywować PayU cały czas wysyłam im 1.01 grosz i odsyłają mi spowrotem wieczniej jak wysłałam to pisało że jest w trakcie weryfikacji a teraz takie coś proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Sprawdź czy wszystkie podane dane zgadzają się z tymi w allegro i w banku. Jeśli nie będą to weryfikacja nie przejdzie. Jeśli zaś się zgadzają i nic to pisz na allegro kontakt lub zawołaj moderatorki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Grubas09890 skonsultowałam ten problem. Obecnie występują problemy z wypłatami od operatora Przelewy24, otrzymałam odpowiedź, że powinieneś kliknąć "zmień" przy numerze rachunku i w ten sposób ponownie wykonać przelew weryfikacyjny, aby wypłacić środki.
Pamiętaj proszę, że aby weryfikacja się udała dane właściciela konta Allegro muszą być identyczne jak konta w banku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BOGUSZKO
#2 Obserwator#

Dzień Dobry to jakiś skandal że nie można wypłacić swoich pieniędzy. Co to ma być usługa chwilowo niedostępna ??? Zapłaciłem już Allegro Lokalnie - opłata za obsługę transakcji. Pytam gdzie są moje pieniądze ??? 14398455-27bb-4843-b2fe-09f110e659ad

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BOGUSZKO wczoraj z Twojego konta została realizowana została wypłata środków , więc jeśli jeszcze się nie pojawiły na rachunku to dziś do końca dnia powinny wpłynąć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie mogę aktywować przelew24 aby móc wypłacić swoje środki ze sprzedaży?wyswietla mi się komunikat..chwilowo niedostępna...?? Wszystko jest aktywne

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 napisz proszę kiedy wykonałaś przelew weryfikacyjny do operatora Przelewy24? Spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki, czy pojawia się taki sam komunikat? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Aktywowałam parę lat temu 2-3 lata

oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Orzez inną przeglądarkę ten sam komunikat ..usługa chwilowo niedostępna...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z tym komunikatem. Nie otrzymaliśmy dzisiaj innych zgłoszeń na ten temat, więc skonsultuje co u Ciebie powoduje ten problem, jednak zrzut z komunikatem będzie niezbędny do konsultacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

20231002_142658.jpg

20231002_142642.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 dziękuję! Otrzymałam informację, że występują problemy wypłatami od operatora Przelewy24, odpowiedni zespół już pracuje nad rozwiązaniem problemu. W tej sytuacji, muszę poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Do dzisiaj brak możliwości wypłacenia środków. 

oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Problem zgłaszam 02.10 i do dnia dzisiejszego nie mogę wypłacić środków. Scany przelewu wysłane i nic. Przetrzymywanie pieniędzy, odsetki rosną tylko czy za przetrzymywanie rownież zostanie naliczone 10.46% ?!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 o jakich odsetkach piszesz? Wyjaśniam, dlaczego wciąż nie możesz wypłacić środków od operatora Przelewy24, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lgosia2 czekamy na potwierdzenie od operatora Przelewy24, muszę poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lgosia2
#8 Zapaleniec#

Wczoraj wyslałam @ Potwierdzenie o które poprosiła Pani z biura obsługi klienta w tej dokladnie sprawie ,wysłałam wraz z potwierdzeniem zwrotu . Posiadacie wszystko co potrzebne ,5dni to 5 dni . Czytałam iz to często wasza metoda na przedłużenie w wypłacie środków.  Skoro macie wszystko to ile jeszcze należy wykazać sie w cierpliwości? 

oznacz moderatorów

Zabawki_Darii
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam ten sam problem. Nie mogę aktywować przelewy24. 

Przycisk aktywuj ma kolor szary i jest przy nim wykrzyknik. Klikając na niego wyskakuje komunikat: usługa chwilowo niedostępna.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zabawki_Darii Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów