anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

200zł opłat dodatkowych od Poczty Polskiej za dodatkowe ubezpieczenie, którego nigdy nie zaznaczałem

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#

Witam

Dlaczego Poczta dolicza mi ciągle 1,99zł dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej do każdej paczki? Nigdy tego nie zaznaczałem, bo nawet nie wiem gdzie to zaznaczyć. W polu Wartość ubezpieczenia mam zawsze wpisaną wpłaconą kwotę przez kupującego. Nigdy nie zaznaczałem żadnej dodatkowej ochrony, a cały czas ponoszę jej koszt. Nie widzę nawet pola, żeby to zaznaczyć/odznaczyć.

Pozdrawiam

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TOMKAR-NARZEDZIA Za pomocą jakiego narzędzia nadajesz te przesyłki? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#
  1. Allegro
  2. Moje Allegro
  3. Sprzedaż
  4. Obsługa zamówień
  5. Zamówienia
  6. Nadaj przesyłkę
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Jak podajesz wartość przesyłki, to jest to deklaracja wartości i jest to usługa płatna (jak wartość jest wyższa niż 100 zł). Ubezpieczenie i wartość to dwie różne usługi dodatkowe wzajemnie się wykluczające.

 

oznacz moderatorów

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#

To w każdej przesyłce mam zmieniać na 0zł, a i tak będzie ubezpieczona? To niezła naciąganie, jak coś czego nie chcesz jest z automatu wpisywane, a nie wpisujesz to sam.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Mała poprawka.

W cenie przesyłki w ramach usługi Allegro Kurier Pocztex masz cenie usługi ubezpieczenie do 1000 zł. Z kolei 1,99 zł to ubezpieczenie do kwoty 5000 zł. W przypadku wysyłam z Allegro korzystasz z ubezpieczenia, wartość dostępna jest bezpośrednio w e-nadawcy.

oznacz moderatorów