anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Akademia Allegro - darmowe kursy online

aga_lewczyk
Ekspert Allegro

Poznaj Akademię Allegro i skorzystaj z bezpłatnych kursów 🙂

akademia.jpg

Eksperci Allegro stworzyli Platformę edukacyjną, na której są dostępne darmowe kursy online. W domowym zaciszu lub w biurze możesz poszerzyć swoją wiedzę o sprzedaży oraz zakupach na Allegro. Z poziomu Platformy możesz zapisać się także na organizowane przez nas webinary. Webinarium to szkolenie prowadzone przez internet na platformie internetowej. Wkrótce udostępnimy w Akademii Allegro również podcasty. Podcast to alternatywa dla artykułów, czy wideo, której możesz słuchać w tle, podczas wykonywania innych czynności.

Akademia Allegro powstała, ponieważ chcemy dzielić się wiedzą, wspierać Kupujących, a także pomagać rozwijać się firmom sprzedającym na Allegro.

Platformę przygotowaliśmy w dwóch wersjach językowych - po polsku i angielsku. Jest dostępna dla wszystkich użytkowników Allegro.pl po zalogowaniu do serwisu. Na platformie poruszamy wiele tematów - od sprzedaży na Allegro, przez reklamę i promocję, po rozwój osobisty czy bezpieczne zakupy w Internecie. Kursy zawierają ponad 100 filmów eksperckich i animacji, instrukcje obsługi, artykuły, mapy myśli, materiały dodatkowe.

Kursy podzielone są na lekcje. Dzięki temu możesz poświęcić na edukację dosłownie kilka minut. Jeśli jednak masz więcej czasu, możesz przejść przez większy moduł. W lekcjach znajdziesz filmy, w których nasi eksperci opowiadają o danym zagadnieniu. Zostały one wzbogacone o artykuły oraz instrukcje działania. Taka przystępna forma z pewnością pomoże Ci w szybkim przyswojeniu wiedzy.

Stale pracujemy nad kolejnymi treściami, które na bieżąco będziemy dodawać na Platformę. Wobec tego zachęcamy do tego, aby regularnie do nas zaglądać.

Owocnej nauki!

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Vryko
#18 Luminarz#

Obawiam się, że przeciętny sprzedający i tak połowy nie ogarnie, bo od lat  komplikujecie to, co powinno być proste. Serio - sprzedaż polega na dotarciu do klienta i skłonieniu go do zakupu. Cała reszta, ta droga krzyżowa, którą musi przejść tu sprzedawca, to tylko niewiele warte i w sumie zbędne ozdobniki. Ale masz wpunkta za odwagę... 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów