anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta sprzedawcy została odrzucona

JHYDESIGN
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
Kiedy aktywowałem moje konto sprzedawcy alegro, moje konto wypłaty i dane firmy zostały odrzucone. Proszę powiedz mi, co mam zrobić, aby nie został odrzucony. Kilka razy kontaktowałem się z obsługą klienta bez wyraźnego wyniku. Ponownie przesłałem również informacje o podatku VAT, ale wydaje się, że to nie działa.

ie mogę się doczekać twojej odpowiedzi.Dziękuję bardzo

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JHYDESIGN Cześć 🙂 Aktywacja Twojego konta została odrzucona, ponieważ nie wysłałeś wymaganych dokumentów.

Możesz ponownie przesłać prośbę o aktywację konta, korzystając z poniższego linku:
https://na.allegro.pl/rejestracja-odnowienie-konta-firmowego 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JHYDESIGN
#7 Wielbiciel#

  Bardzo dziękuję za odpowiedź.

  Wysyłam plik wiele razy i otrzymuję ten monit :“Przesłany przez Ciebie dokument stracił ważność lub jest starszy niż 4 miesiące. Prześlij nam nowszy dokument."
  Czy nadal mogę wykorzystać te informacje do zarejestrowania konta sprzedawcy? Jeśli nie mogę zarejestrować się bezpośrednio przy użyciu tych informacji, jakie informacje muszę zastąpić, aby zarejestrować nowe konto sprzedawcy?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JHYDESIGN Z tej informacji wynika, że dokumenty, które przesłałeś straciły ważność. Abyśmy mogli aktywować Twoje konto, musisz przesłać ważne i aktualne dokumenty. Jeśli potrzebujesz pomocy naszego pracownika, napisz do nas wiadomość przez ten formularz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów