anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta, wyślij mi numer konta

Kozyak
#7 Wielbiciel#

Do aktywacji potrzebuję prawidłowego numeru konta. Bank pokazuje mi, że podane konto z allegra nie istnieje jeśli chcę wysłać 1 złotówkę.Czy ktoś może mi to poprawnie wysłać? Powinien mieć 16 miejsc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kozyak
#7 Wielbiciel#

Wiem o tym, ale muszę przelać pieniądze z banku innego niż dostępny. Muszę zapłacić przelewem na konto, a numer konta nie działa zgodnie z moim bankiem.

Numer rachunku

PL 23114011243630012516549809 ???
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Kozyak to coś jest albo z Twoim bankiem nie tak lub źle przeklejasz. Podany numer sprawdziłem na dwóch stronach do weryfikacji numerów kont i suma kontrolna jest ok, numery określające  instytucję finansową, czy też jednostkę organizacyjną banku są poprawnie identyfikowane.

Przelew robisz z polskiego banku/SKOK-u?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Gdy je uzupełnisz, kliknij [aktywuj wypłaty]. Na stronie z listą banków wybierz swój i zrób przelew weryfikacyjny na kwotę 1,01 zł z rachunku podanego wcześniej w formularzu. Zwrócimy ją na Twój rachunek bankowy po weryfikacji danych.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Być może twój Bank żąda spacji po 2 pierwszych cyfrach i po każdych czterech kolejnych, a może spróbuj też bez PL wpisać sam numer

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Kozyak Napewno bez PL, a to czy ze spacjami czy bez to zależy od banku. Ja w swoim banku raz wpisuje ze spacjami, raz bez. Zawsze przyjmuje, jeżeli numer jest właściwy ( a jest jak napisał @medalik_2009 ) A numer ma 26 cyfr, a nie 16.

oznacz moderatorów