anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta zakupem nie działa

Client:82061532
#8 Zapaleniec#

Witam, założyłem dziś konto na allegro i zakupiłem przedmiot szybkim przelewem PayU w celu szybkiej aktywacji konta i możliwości sprzedaży. Niestety po zakupie moje konto nie zostało aktywowane. Czy jest jakaś awaria?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:81749880
#7 Wielbiciel#

potwierdzam, tez mam ten problem

oznacz moderatorów

Client:82067249
#7 Wielbiciel#

To samo u mnie

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:82061532 w tej sprawie proszę napisz tu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:82100034
#4 Eksplorator#

Niestety u mnie i wielu innych sprzedawców jest to samo allegro nic z tym nie robi każe pisać na czacie a tam też nikt nic nie wie i ogólnie według nich wszystko działa a aktywować trzeba przelewem i czekać na weryfikacje nawet ponad 24h.Porażka jakaś niech już **piiip** wchodzi w nasz rynek to może posprzątają to allegro i wreszcie skończy im sie monopol

oznacz moderatorów

Client:82061532
#8 Zapaleniec#

Bardzo mi przykro, ale pracownicy allegro chyba kompletnie nie są świadomi sytuacji, kontaktowałem się z czatem i wysłuchałem różnych głupot typu, że aktywacja blikiem nie działa (mimo ze zawsze dzialala i jest obslugiwana przez PayU) bądź, że ''zapłaciłem ze złego numeru konta'' jakby to miało jakiekolwiek znaczenie w aktywacji konta, a na końcu dostaje wiadomość, żebym zweryfikował konto najdłuższym możliwym sposobem czyli przelewem do allegro. 😐 @cloudcloud 

oznacz moderatorów

Client:82206410
#2 Obserwator#

Dołączam sie do tematu

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:82206410 ponownie - w tej sprawie napisz tu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:82067249
#7 Wielbiciel#

Pisanie do was nic nie daje na czacie powiedzieli że pracują nad tym problemem ale troche to trwa i nie przynosi rezultatów a wy usuwacie wpisy z tym problemem związane....Fajne zachowanie z waszej strony......

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:82067249 wszystkie kolejne wpisy ze spamem będą kasowane, otrzymałeś odpowiedź i jest ona wiążąca. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:82061532
#8 Zapaleniec#

Ja bym tylko prosił o informację zwrotną gdy już naprawią usterkę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów