anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Czy muszę mieć konto firma by mieć smarta

scot_bond
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy muszę mieć konto firma by mieć smarta?

Przewertowałem już wątki i tematy o warunkach, zwrotach, cennikach

Wydaje mi się że wszystko ustawiłem ale smarta nie mam.

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

scot_bond
#8 Zapaleniec#

Ale byk , poprawie

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@scot_bond Raczej będziesz musiał wystawić- wystaw podobną, bo tu nagłówka już nie zmienisz, ponieważ już były oferty kupna.

oznacz moderatorów

scot_bond
#8 Zapaleniec#

witam

czy jest ktoś wstanie mi pomóc, jak włączyć smart.

warunki spełniłem, cennik ustawiony, zwroty ustawione.

Czekam i nic

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@scot_bond  Masz InPost Paczkomat 24/7 a powinno być Allegro Paczkomaty 24/7 InPost w kategorii "Oferta specjalna Allegro - Inpost" w cenniku. Jak masz coś takiego - ustaw cenę 8,99 zł. Jak nie masz - to pewnie nie spełniasz inne warunki. Zapytaj tutaj

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6b0fd6c3-e25e-4e61-a1da-ed23df85af7e

 

Musisz importować zamówienia do InPostu bezpośrednio z Allegro, bez żadnych sendit.pl 

Załóż konto na https://manager.paczkomaty.pl  Podłącz tam swoje konto Allegro i importuj tylko i wyłącznie poprzez "ImportAllegro InPost"

oznacz moderatorów

scot_bond
#8 Zapaleniec#

Mam ustawione wszystkie możliwe formy wysyłki z przedrostkiem allegro, paczkomaty i kurier, nie wiem dlaczego tego nie wyświetla w ofercie.

Dotychczas nadawałem przez furgonetke, czyli jak zaczne nadawać przez managera to smart się włączy?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@scot_bond "Dotychczas nadawałem przez furgonetke, czyli jak zaczne nadawać przez managera to smart się włączy?" - to furgonetka oferuje paczkomaty w allegrowej cenie 8,99 zł? Nie sądzę.
Poza tym furgonetka błędnie przekazuje adresy mejlowe z allegro (było o tym kilka tematów), w związku z czym zapewne nie masz wymaganych 50% numerów przesyłek uzupełnionych w terminie (o czym pisałem Ci już 3 tygodnie temu).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

scot_bond
#8 Zapaleniec#

Tak jak napisałem wcześniej, spełniłem warunki procentowe i inne wymagane. 

Furgonetka droga nie była, wygodna w obsłudze, ale teraz bede nadawał przez managera

O dziwo edytowałem ogłoszenie zmieniłem cene na inną i wskoczył smart, kolejne edytowałem,  zmieniłem cene, wskoczył smart. Jeśli nie edytowałem to ogłoszenie nie miało Smarta I tak wszystkie po kolei musiałem edytować.

Dziwna sprawa, jakaś zawiecha systemowa.

Sprawa rozwiązana, temat do zamknięcia.

oznacz moderatorów

scot_bond
#8 Zapaleniec#

photo.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66  Ja mam dymowy bez neo ale po GROCHÓWCE🤣🤣🤣🤣

oznacz moderatorów