anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro dla początkujących , którzy są tu od 20 lat

jocaa
#8 Zapaleniec#

Dlaczego to je...ne allegro przenosi mnie ciągle do allegro lokalnie ? chce wystawić przedmiot na sprzedaż, a ten **piiip**nay system ciegle kieruje mnie na allegro lokalnie. Siedzie już trzy godziny , k...wa ludzie , ja nie zarabiam milionów na tym popapranym systemie ,żebym miał tu spędzić weekend . Pomocy uzyskać nie można , telefony nie działają , e-meile nie działają , ku....wa ocknijcie się , tu nie tylko zawodowcy sprzedają . Gdyby miał możliwość wyje...ć ten system w kosmos, pierwsze co bym zrobił. Niestety , nie bardzo jest alternatywa  ( wolę targowiska lokalnie niż ten poje...ny system )

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz po wejściu na WYSTAW kliknąć w zaznaczone i przekieruje cię na zwykłe Allegro: Odp Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie).png

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jocaa A jak to jest mozliwe, że jesteś od 20 lat na Allegro, a dopiero się obudziłeś jak to działa i Twoje wypowiedzi zahaczają o słownictwo lumpów. Można bez problemów napisać maila do pomocy, zamówic telefon (oddzwaniają), działa tez czat. Zamiast po 20 latach korzystania z portalu Allego narzekać, przenieś się na O i wtedy porównuj. Są też inne ogólnodostepne portale sprzedażowe - wystarczy poszukać w guglu.

oznacz moderatorów

TomaszM221
#7 Wielbiciel#

Masz zupełną rację, od kilku lat ten serwis, kupiony znowu przez nowego właściciela robi, co chce na niekorzyść takich, jak my. Cel... sklepy u nich, kontrola, stała taksa, to już nie jest allegro:(

 

 

oznacz moderatorów

TomaszM221
#7 Wielbiciel#

Pewnie nie opublikują mojej opinii, ale może, musisz mieć 9999%, co za porażka z tym serwisem. Ja spadam stąd, traktuję to jak reklamę.

Bo są tu ludzie. Ale tyle co płace allegro, to jeszcze dopłacam... to już wolę płacić za reklamę gdzieś indziej...

oznacz moderatorów