anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Family - widoczność nicku, widoczność innych osób w grupie, 2 konta na tą samą osobę

Pawelec_93
#7 Wielbiciel#

1.Czy jako organizator grupy rodzinnej Allegro Family mój nick allegro jest widoczny dla osób zaproszonych do grupy ? Wiem, że na pewno jest widoczny mój email. Pytam, ponieważ znając mój nick można sprawdzić, co aktualnie sprzedaję na allegro lokalnie, a wolałbym, aby było to niejawne.

 

2.Czy poszczególne osoby zaproszone do grupy rodzinnej widzą siebie nawzajem, czy widzą tylko organizatora (mnie) ?

 

3. Z tego co mi wiadomo, to mogę posiadać więcej niż 1 konto allegro na to samo imię i nazwisko. Czy w takiej sytuacji mogę zaprosić, to drugie lub kolejne konto do Allegro Family ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/zobacz/allegro-family#pytania_odpowiedzi

Z jednego konta Allegro Family może korzystać 10 osób, wraz z głową rodziny (głównym użytkownikiem), ale każda z tych osób ma swoje indywidualne konto Allegro. Pozostali członkowie nie widzą tego, co inni wyszukują, nie wiedzą również, co zostało kupione, bo każdy użytkownik ma własną historię zakupów. Dzięki temu zachowana jest pełna prywatność.

Więcej kont ale na każdym koncie musisz mieć inny adres mailowy, możesz skorzystać  z Allegro Family.

oznacz moderatorów

Pawelec_93
#7 Wielbiciel#

To rozumiem. Chodzi o to, czy członkowie grupy widzą mój nick allegro (jestem organizatorem). Jak wiadomo znając nick allegro można sprawdzić, co ten użytkownik sprzedaje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1662327417285.png

 

oznacz moderatorów

Pawelec_93
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pawelec_93 W zaproszeniu do Allegro Falimy widać Twoje imię i adres mailowy, a nie login.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów