anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DPD (ogólnie smart)

firma_profer
#7 Wielbiciel#

Chciałem rozpocząć oferowanie smart'a klientom, ale z uwagi że mam różne produkty, płaskie, podłużne itp. to niektórych paczek nie da się inaczej zapakować jak np. w dwie paczki.

Cenników dostaw w allegro nie da się doprecyzować tak, żeby przy różnych produktach były naliczane 2 paczki, można tylko bazować na ilości w paczce, co nie jest zbyt elastyczne.

Jak naliczane są koszty gdy mam już umowę z DPD, powiedzmy że muszę zrobić dwie paczki to allegro policzy mnie od tej jednej transakcji 2 x 3,99 czy jakoś inaczej ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@firma_profer 1 x 3,99 zł i druga według cennika bo nie dostaniesz za jeden zakup w smarcie dwóch przesyłek 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

firma_profer
#7 Wielbiciel#

a jak to w smarcie jest, gdy przykładowo ktoś ma duże produkty i maksymalnie do paczki mieści się jeden produkt ? to wtedy też do pierwszej paczki jeszcze allegro zapłaci a do kolejnych już nie ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@firma_profer 1 zakup smart = 1 paczka nie da się inaczej 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

fhu-jang
#8 Zapaleniec#

Przed chwilą nadałem dwie paczki w ramach SMART Allegro przesyłka polecona. Kupujący zamówił trzy produkty na łączną kwotę nieco ponad 40 zł, wg cennika każdy produkt pakowany jest osobno, w szczegółach zamówienia widnieje że są trzy paczki. W EN nadałem dwie Allegro przesyłki polecone i każda ma znaczek Allegro Smart na pomarańczowo co świadczy że płatnikiem jest Allegro. Pierwszą paczkę zaimportowało mi normalnie, drugą musiałem z klawiatury wprowadzić.

oznacz moderatorów

firma_profer
#7 Wielbiciel#

w takim razie sprawa nadal nie jest jasna, sam zamawiałem coś ze smartem i dostawałem przykładowo 3 przesyłki i jakby sprzedającemu przyszło za to płacić to by nie wyszedł na tym,

może w przypadku poczty jest inaczej ? ktoś coś wie?

oznacz moderatorów

92pati92
#8 Zapaleniec#

Witam. 

moze ktoś mi pomoże bo po tych zmianach nie mogę ogarniam

nie wiem daczego ale jak chce ustalic cennik dostaw to nie mam w ogole dostaw z przedrostkiem allegro ... 

przez co nie mam smart z kurierem ... nie moge rowniez ustawic zabka orlen itd ze smartem ... tylko inpost paczkomaty sa smart ... 

prosze o jakies wskazówki 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów