anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DPD pobranie" i w ramach usługi SMART

misma_pl
#8 Zapaleniec#

Kupujący wybrał formę dostawy: "Allegro Kurier DPD pobranie" i w ramach usługi SMART nie zapłaci za dostawę (dostawa gratis), ale my nie możemy zamówić tej usługi, ponieważ pojawia się komunikat "Pobranie przy doręczeniu: Usługa niedostępna u tego przewoźnika".

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

kostas11
#21 Demiurg#

@misma_pl do pobrań musisz mieć podpiętą umowę przy wysyłam z allegro 😞

Z Wysyłam z Allegro skorzystasz bez podpisywania umowy z przewoźnikiem – wtedy zamówisz przesyłki metodami, za które rozliczysz się bezpośrednio z nami i nadasz zamówienia opłacone z góry.

Możesz także dodać umowę własną z przewoźnikiem – wtedy zamówisz przesyłki metodami, które oferuje przewoźnik i nadasz zamówienia opłacone z góry oraz za pobraniem.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hultajespzoo
#8 Zapaleniec#

Od kiedy ruszy możliwość wysyłki za pobraniem bez podpisywania umowy z przewoźnikiem?

Gdzieś wcześniej wyczytałem ,że od 2.04.21.

Pozdrawiamy Hultaje

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hultajespzoo, w chwili obecnej każdy przewoźnik wymaga umowy, aby nadać przesyłkę za pobraniem i nie mamy informacji o żadnych planowanych zmianach w tym temacie. Jesteś pewny, że znalazłeś tę informację na stronie Allegro? 🤔 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma potwierdzam też gdzieś przeczytałem że niedługo będzie można nadawać z wysyłam z allegro pobrania bez podpięcia umowy 🙂

 

Mam https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-dpd-nowy-model-rozliczeniowy-ZGjlBn2rdU4

Metoda dostawy Allegro Kurier DPD pobranie jest aktualnie dostępna w Wysyłam z Allegro tylko po podpisaniu umowy z przewoźnikiem. Wkrótce będziesz mógł z niej korzystać w narzędziu również bez umowy z DPD.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hultajespzoo@kostas11 - w takim razie muszę przeprosić i podtrzymać, że nie mamy żadnych informacji dotyczących ewentualnego terminu wdrożenia tej zmiany.

P.S. @kostas11 nie poznałam Cię po awatarze! 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

M-bet
#7 Wielbiciel#

Coś wiadomo o tej opcji już? Również pojawia mi się cały czas komunikat: "Pobranie przy doręczeniu: Usługa niedostępna u tego przewoźnika". 

Co w takim przypadku zrobić? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@M-bet Wyczyść proszę pliki cookies i pamięć podręczną przeglądarki oraz spróbuj w trybie incognito. Jeśli komunikat będzie nadal Ci się wyświetlał, zrób proszę screen i daj nam znać, będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

M-bet
#7 Wielbiciel#

Niestety nie pomogło.

M-bet_0-1618563025663.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@M-bet Dziękuję Ci bardzo za ten zrzut. Dostałam już potwierdzenie, że tak jak informujemy w artykule, dostawa Allegro Kurier DPD pobranie jest aktualnie dostępna w Wysyłam z Allegro tylko po podpisaniu własnej umowy z przewoźnikiem. Niestety nie jestem w stanie określić, kiedy pojawi się taka możliwość bez umowy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

M-bet
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ To co w takiej sytuacji mam zrobić? Bo allegro wymaga by udostępniać pod groźbą utraty smarta. Teraz mam klientowi napisać, że nie zrealizuje tego? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@M-bet Inne rozwiązanie tej sytuacji to nadanie przesyłki poza Wysyłam z Allegro. Pracujemy nad udostępnieniem takiej opcji w tym narzędziu, ale w tej chwili nie mogę podać żadnych konkretnych dat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

M-bet
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  dziękuje za informację. Jak wyślę w ten sposób będę musiał pokryć kosz wysyłki.... 

oznacz moderatorów

M-bet
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ czy coś już wiadomo o uruchomieniu opcji wysyłki za pobraniem dpd? Działa można korzystać? 

 

Pozdrawiam
Maciej

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@M-bet na razie wciąż metoda Allegro Kurier DPD pobranie jest dostępna w Wysyłam z Allegro tylko po podpisaniu umowy z przewoźnikiem. Poinfomujemy Was, gdy tylko otrzymamy informację o zmianie w tym temacie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

syshome
#7 Wielbiciel#

Witam,

Straciłem opcję SMART mimo że w każdej aukcji posiadamy Allegro DPD, lecz wyłączona jest opcja pobranie ponieważ nie mamy umowy z DPD.. Czy aby posiadać teraz SMART musimy mieć również zaznaczoną metodę pobranie?

Pozdrawiam Daniel

oznacz moderatorów