anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DPD pobranie" i w ramach usługi SMART

misma_pl
#8 Zapaleniec#

Kupujący wybrał formę dostawy: "Allegro Kurier DPD pobranie" i w ramach usługi SMART nie zapłaci za dostawę (dostawa gratis), ale my nie możemy zamówić tej usługi, ponieważ pojawia się komunikat "Pobranie przy doręczeniu: Usługa niedostępna u tego przewoźnika".

5 ODPOWIEDZI 5

Odp.: Allegro Kurier DPD pobranie" i w ramach usługi SMART

kostas11
#21 Demiurg#

@misma_pl do pobrań musisz mieć podpiętą umowę przy wysyłam z allegro 😞

Z Wysyłam z Allegro skorzystasz bez podpisywania umowy z przewoźnikiem – wtedy zamówisz przesyłki metodami, za które rozliczysz się bezpośrednio z nami i nadasz zamówienia opłacone z góry.

Możesz także dodać umowę własną z przewoźnikiem – wtedy zamówisz przesyłki metodami, które oferuje przewoźnik i nadasz zamówienia opłacone z góry oraz za pobraniem.

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...

hultajespzoo
#7 Wielbiciel#

Od kiedy ruszy możliwość wysyłki za pobraniem bez podpisywania umowy z przewoźnikiem?

Gdzieś wcześniej wyczytałem ,że od 2.04.21.

Pozdrawiamy Hultaje

Odpowiedz
Ładowanie...

mr_oma
Moderator
Moderator

@hultajespzoo, w chwili obecnej każdy przewoźnik wymaga umowy, aby nadać przesyłkę za pobraniem i nie mamy informacji o żadnych planowanych zmianach w tym temacie. Jesteś pewny, że znalazłeś tę informację na stronie Allegro? 🤔 

Maja
   Moderator

Ładowanie...

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma potwierdzam też gdzieś przeczytałem że niedługo będzie można nadawać z wysyłam z allegro pobrania bez podpięcia umowy 🙂

Mam https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-dpd-nowy-model-rozliczeniowy-ZGjlBn2rdU4

Metoda dostawy Allegro Kurier DPD pobranie jest aktualnie dostępna w Wysyłam z Allegro tylko po podpisaniu umowy z przewoźnikiem. Wkrótce będziesz mógł z niej korzystać w narzędziu również bez umowy z DPD.

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...

mr_oma
Moderator
Moderator

@hultajespzoo@kostas11 - w takim razie muszę przeprosić i podtrzymać, że nie mamy żadnych informacji dotyczących ewentualnego terminu wdrożenia tej zmiany.

P.S. @kostas11 nie poznałam Cię po awatarze! 

Maja
   Moderator

Ładowanie...