anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro kurier dpd

Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

Zauważyłem na rozliczeniach allegro że mam naliczane opłaty w wysokości 11,99 do transakcji w których jest dostawa smart to znaczy klient kupuje 2 sztuki czegoś o wartości 59 zł każda - łącznie 118 zł wybiera opcję dostawy allegro kurier dpd za 0 zł a allegro nalicza mi opłatę 11,99. Albo klient kupuje 3 szt czegoś,  Dlaczego i czy ewentualnie można to reklamować i gdzie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Sklepirysowa prawdopodobnie źle nadajesz paczkę, musisz podawać poprawny mail inaczej będą Cię kasować za dostawę, napisz jak nadajesz paczki ?

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-dpd-nowy-model-rozliczeniowy-ZGjlBn2rdU4

Uwaga! Jeśli dla zamówienia Allegro Smart! nie przekażesz lub nieprawidłowo przekażesz adres e-mail kupującego, poniesiesz cały koszt dostawy, jakim obciąży cię DPD - bo nie otrzymasz wpłaty ani od kupującego, ani od Allegro. Jeśli nadasz ręcznie zamówienie Allegro Smart!, które nie zostało opłacone przez Allegro Finanse, również poniesiesz cały koszt dostawy, jakim obciąży cię DPD.


________
Κώστας
oznacz moderatorów

Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

Nadaję przez aplikację allegro. Wpisuję parametry pierwszej paczki potem kolejne. Zlecenie w takim przypadku w takim przypadku jest na jedną przesyłkę wielopaczkową i allegro potrafi doliczyć mi w takim przypadku 11,99 zł z opisem "Allegro Kurier DPD - w ramach Usługi Allegro Smart". Mam taki przypadek kupione 4 szt wybrana opcja dostawy allegro kurier dpd ze stawką 0 zł a ja mam do zapłaty 11,99 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sklepirysowa a poprawnie przekazujesz maila ? Tworząc drugą paczkę ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

Tam nie ma co przekazywać. Po prostu dodaję kolejną paczkę w ramach jednego adresu dostawy(jednej transakcji). Paczki są dokładnie takie same pod względem wymiarów i wagi

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sklepirysowa to sprawdź czy poprawnie się uzupełnia, to jest jedyny powód że Cię kasują za przesyłki w smarcie 😞

kostas11_1-1612800372945.png

 

 

Uwaga! Jeśli dla danego zamówienia nie przekażesz lub nieprawidłowo przekażesz adres e-mail kupującego:

  • za przesyłkę rozliczysz się z DPD według stawek, jakie masz na umowie z tym przewoźnikiem,
  • w przypadku przesyłki Allegro Smart! poniesiesz cały koszt dostawy, jakim obciąży cię DPD - bo nie otrzymasz wpłaty ani od kupującego, ani od Allegro.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

Wszystko jest wypełnione prawidłowo. Czy wiesz może gdzie mogę to reklamować?

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sklepirysowa, mógłbyś skontaktować się z nami za pośrednictwem tego formularza? Zweryfikujemy tę kwestię, tylko potrzebujemy do tego więcej szczegółów. 🙂

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów