anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro kurier DPD

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Witam, kurier dpd nie podjechał do mnie w wyznaczonych godzinach 12-18 nie mogę się skontaktować z infolinia bo pracują do 18... miałem znaznaczone, że gdy ktoś kupi do 14 wysyłka tego samego dnia...
Teraz i klient pewnie wystawi mi negatywa za opóźnienie i spadną mi statystyki. Co mam zrobić ?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@juraszekczesci Cześć. W tym przypadku możesz złożyć reklamację. Podaj mi proszę numer tego zamówienia i przesyłki, to podam Ci numer zlecenia podjazdu kuriera (który jest potrzebny do złożenia reklamacji w DPD)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

DPD 1000473299282U To teraz mam czekać na następny dzien az łaskawy Pan kurierek przyjedzie? Czy gdziem ma wybrać zeby ten pajacyk podjechał bo nie powiem, że jestem ugotowany już tym, że miał mnie w rzyci...

oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

@ko_alka to ten numer ? co podałem wyżej ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@juraszekczesci Tak, to dobry numer. Poprosiłam o przesłanie numeru zlecenia podjazdu - czekam na odpowiedź. Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

@ko_alka gdzie dostanę odpowiedz ? bo nie wiem czy jutro to zawozic do dpd pickup zeby to rzeczywiscie poszło w drogę czy mam czekac na tego kurierzyne ...?

 

oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

@ko_alka czy dostanę odpowiedz na swoje pytanie ? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@juraszekczesci przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. Numer zlecenia podjazdu potrzebny do reklamacji to 2022071265293.
Najlepiej zadzwoń proszę do przewoźnika, aby dowiedzieć się czy kurier dzisiaj przyjedzie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@juraszekczesci trzeba w takich przypadkach wybierać bardziej rzetelnych partnerów 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

W tym momencie wyrzucam dziadów z opcji dostawy bo to jest jakaś kpina... 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@juraszekczesci najgorsze jest to że allegro na dziś ma obowiązkowo do smart trzech najgorszych kurierów 😞

Poczta - wszyscy wiedzą jakie problemy 

UPS - miałem nie polecam 

DPD - problemy + dopłaty z kosmosu + dopłaty za przekierowanie 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

czyli tych dziadów nie mogę odznaczyć ? bo inaczej zabiorą mi smarta ? przecież to jest jakaś kpina ...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@juraszekczesci a od września musisz mieć dodatkowo dwa punkty 🙂

1 września do tych warunków dodamy kolejny. Od tego dnia Smart! będą tylko te oferty, w których poza jedną z wymaganych metod dostawy, udostępnisz też co najmniej 2 inne metody dostawy – do punktu odbioru i/lub automatu paczkowego.

Jeśli masz konto firmowe i chcesz, aby Twoje oferty po 1 września pozostały Smart!, udostępnij w nich przynajmniej 2 z poniższych metod dostawy:

  • Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro One (Punkt, Box, Kurier)
  • Allegro Paczkomaty InPost
  • Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
  • Allegro ORLEN Paczka lub ORLEN Paczka
  • Allegro Odbiór w Punkcie DPD
  • Allegro Odbiór w Punkcie UPS.
________
Κώστας
oznacz moderatorów