anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalne dyskryminuje emerytów.

Oskar469
#7 Wielbiciel#

Okazuje się (2 przypadek) że nie mogę zrobić zakupów normalnie tylko po zakupieniu mam 20 minut czasu na opłacenie Blikiem jak nie to koniec niem zakupów,a  nie każdy w moim wieku się nim posługuje choć próbowałem żaby było śmieszniej sprzedający też niema Blika ,dlatego moim zdaniem jest to czysta dyskryminacja ze strony Allegro,bo gdyby to było w USA to myłoby za coś takiego miliony $ nie zł. odszkodowania,ale to jest Polska chyba Republika Bananowa więc nic się z tym nie da zrobić,dla mnie jest to bardzo upokarzające,i muszę z tym żyć zamiast cieszyć się zakupionymi artefaktami ,muszę obejść się smakiem.BRAWO Allegro Lokalne.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Ciesz się że nie BLIKiem, bo na AL BLIK to 90% oszustwo, chociaż najważniejsze żeby być zalogowanym na Allegro przed płatnością.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Oskar469 ???? przecież nie wymagają BLIKa możesz zrobić przelew ? a czy przypadkiem nie wlazłeś w ofertę z podesłanego linka ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Możesz sobie wybrać formę płatności blik, przelew tradycyjny, karta płatniczą 

oznacz moderatorów

Oskar469
#7 Wielbiciel#

gdybym mógł wybrać to bym to zrobił,i nie zawracał bym d.... nikomu na tym forum;

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Oskar469 Jak nie masz wyboru płatności to na 99,99% jest to fałszywy link > na Allegro zawsze masz 3 formy płatności do wyboru > nie istnieją transakcje 20-to  minutowe > czasami niektórzy płacą za zakup na następny dzień lub za dwa > zmuszanie do natychmiastowej płatności to oszustwo > omijaj takie transakcje z daleka

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Ziolko39 na Lokalnie trzeba od razu opłacić jak robisz kup teraz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kostas11 Dzięki za info > dawno nic nie kupowałem na AL

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Oskar469 @A pokaż link do oferty w której chcesz dokonać zakupu. 

oznacz moderatorów

Oskar469
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Oskar469 Odpowiedź z portalu po wejściu w link > 

Ups, niepoprawny adres!

oznacz moderatorów

Oskar469
#7 Wielbiciel#

to dlaczego u mnie działa po kliknięciu, Ups, prawidłowy adres!

oznacz moderatorów

Oskar469
#7 Wielbiciel#

niestety niektóre transakcje tak mają 20 minut i po ptokach;

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

To dobrze że nie zapłaciłeś,  gdybyś zapłacił blikiem miałbyś chudszy portfel i pewnie musiałbyś  zeznawać na policji.
Płać tyko przelewem, tylko po zalogowaniu się na konto Allegro, nie klikaj w żadne linki, kody QR i inne wynalazki.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Oskar469 żebyś mógł zapłacić blikiem to sprzedający nie musi go mieć  > te 20 minut to jakieś oszustwo > jak masz aplikację w telefonie to na wykorzystanie kodu blik masz tylko 90 sekund        + 30 sekund na potwierdzenie > wiek nie ma z tym nic wspólnego > to wszystko jest regulowane przez banki > czy na zwykłym Allegro czy na lokalnie procedura jest taka sama.

oznacz moderatorów