anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie kup teraz za pobraniem nadanie paczki prowizja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:51726419
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór wszystkim, 

Dzisiaj pierwszy raz sprzedawałam na allegro lokalnie przedmiot.

Kupujący kliknął w "Kup teraz" i wybrał opcję dostawy za pobraniem. Chciałabym nadać paczkę ale nigdzie nie mogę jej zlokalizować.  W zakładce "zamówienia"  nic nie ma.

Czy kupujący nie dokończył procesu zakupu? 

Allegro policzyło mi już prowizję. 

Proszę o pomoc 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:51726419
#7 Wielbiciel#

Co powinnam dalej zrobić ? 

Nie mam żadnej opcji jak na allegro, żeby nadać paczkę. Mam zrobić to na własną rękę? 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Wszyscy popełniają  ten sam błąd.

Sprzedaży na  Lokalne  nie  znajdziesz w koncie Allegro.

To jest jakby inna firma, trzeba otworzyć  osobną  stronę Allegro Lokalne,  osobno się zalogować i tam znajdziesz  wszystko co trzeba.

oznacz moderatorów
Client:51726419
#7 Wielbiciel#

Do allegro lokalnie przelogowało mnie z allegro. 

Sprzedałam przedmiot za pobraniem i co dalej? Nie mam możliwości nadania paczki? 

Za co mi allegro policzyło prowizję skoro nie mam możliwości monitorowania co dalej się dzieje ? 

Paczkę mam nadać na własną rękę ? a jeśli kupujący nie przymnie paczki ? Nie jestem w żaden sposób chroniona ? 

Z góry dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:51726419 Na Lokalnie nie nadasz paczki systemowo, wszystko musisz robić ręcznie, tradycyjnie. Najlepiej nie udostępniać pobrań. Jeśli kupujący paczki nie odbierze, naliczona opłata pozostanie, ponieważ na Lokalnie nie ma też możliwości wystąpienia o zwrot prowizji. Wystawiaj na normalnym Allegro - po kliknięciu "wystaw przedmiot", na następnej stronie, na górze po prawej zaznacz - "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz".

oznacz moderatorów
Client:51726419
#7 Wielbiciel#

Ale bezsens, pięknie dałam się wykorzystać na allegro...

 

oznacz moderatorów