anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie sprzedaż- brak przycisku do wygenerowania etykiety

AGA1906
#7 Wielbiciel#

Witam, ostatnio po sprzedaży rzeczy na allegro lokalnie w zamówieniach kupujących nie mam przycisku do wygenerowania etykiety przesyłki. Kupujący zapłacił przez allegro za przesyłkę, ja tych pieniędzy nie otrzymuję. Zawsze generowalam etykietę w tym miejscu w zamówieniach kupujących. Czy coś się zmieniło?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, a masz środki tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

jak nie zapłacił to nie masz możliwości wygenerowania etykiety. InPost?

oznacz moderatorów

AGA1906
#7 Wielbiciel#

W tym miejscu środki mam, za przesyłkę zapłacone wg cennika allegro, a ja nie mogę wygenerować etykiety. Abym kupiła teraz etykietę poza allegro zapłacę więcej niż na allegro ta osoba wybrała i zapłaciła. Zawsze obok nazwiska miałam przycisk, aby wygenerować etykietę. Teraz nie ma. I to drugi przypadek. Za pierwszy kupującemu oddałam pieniądze. Pojawił się przycisk, którego z kolei nie było, zwroc pieniądze. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale przez Allegro możesz tylko wysłać paczkomat InPost, wszystko inne musisz samodzielnie wysłać: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

oznacz moderatorów

AGA1906
#7 Wielbiciel#

Wysyłam tylko do paczkomatu. I paczkomat jest właśnie wybrany.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A przypadkiem nie wybrał tych drugich paczkomatów? Masz: Allegro Paczkomaty Inpost oraz Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata. W opcji 2giej etykietę drukujesz sama. 

Jeśli nie to to spróbuj wyczyścić ciacha, wylogować i zamknąć przeglądarkę na 15 min. Jak nie pomoże to wina allegro. Jednak nie sądzę, bo mnie działa i nie ma wysypu podobnych postów.

oznacz moderatorów