anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie wysyłka zamówienia

zbychu880
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, jestem świeżym sprzedającym na Allegro lokalnie pierwsza sprzedaż i pojawił się problem. 

Mam w ogłoszeniu na sprzedaż produkty rolne w paczkach po 25kg (max ile obsługuje paczkomat impost). Mam wystawione kilka takich paczek. Kupujący kupił 2 paczki. Nie jestem w stanie tego włożyć w jedną paczkę a chyba wygeneruję tylko jedną etykietę. Proszę o pomoc jak rozwiązać takie zamówienie aby każdy był zadowolony??

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jedną do jednego zamówienia, ale należy w takim przypadku przewidzieć że się nie zmieści, wyślij samodzielnie albo dogadaj się z kupującym.

oznacz moderatorów

zbychu880
#7 Wielbiciel#

Myślałem nad tym rozwiązaniem jedynie zastanawiam się czy portal ma to jakoś rozwiązane. Bo w ogłoszeniu nie mam żadnej możliwości tego ograniczenia, że 1 paczka= 1 paczka inpost tzn. ile szt. wchodzi w jedną przesyłkę. Ale dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL są ograniczone metody i ograniczona pomoc, paczkomat to jedyną możliwa dostawa przez Allegro.https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

oznacz moderatorów