anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie

Sergiusz0101
#9 Pomysłodawca#

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego jak wystawiłem przedmiot na allegro lokalnie to pobrało mi prowizję w wysokości 140, gdzie jeszcze niedawno max opłata to było 50 zł? Przecież to jest już jakaś kpina po prostu!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Cenniki na Lokalnie nie zmieniły się. Prowizja jest zależna od ceny towaru. Nie rozumiesz tego? Płacisz procent od ceny towaru, czyli jeśli towar jest droższy, płacisz większą prowizję. Poza tym tam prowizja nie jest pobierana za wystawienie, tylko za sprzedaż.

oznacz moderatorów

Sergiusz0101
#9 Pomysłodawca#

to ciekawe po co jest ot allegro lokalnie skoro prowizja jest taka sama jak na zwykłym.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To lokalnie jest po to, abyś nie mógł wystąpić o zwrot prowizji, na zwykłym Allegro możesz. Wystawiaj na zwykłym;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zobacz tu; https://allegro.pl/kampania/zacznij-sprzedaz-emailnetwork?affiliation_category=marketing&affiliation...

Wszystko niby darmowe, zero prowizji, a spróbuj z tego skorzystać, przekonasz się, jak to działa w praktyce 🙂

oznacz moderatorów

Sergiusz0101
#9 Pomysłodawca#

No jak dla mnie to jest zwykle złodziejstwo. Więcej razy na lokalne nie wystawie. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Sergiusz0101 No nie jest taka sama jak na zwykłym.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sergiusz0101 w marcu 2020 r. była obniżka 😄

10 marca: nowe opcje i obniżka opłaty na Allegro Lokalnie

Dodatkowo obniżymy opłatę za sprzedaż w ogłoszeniach z kup teraz lub licytacją. W Elektronice zmniejszymy ją z 10% do 4,9%, a w pozostałych działach z 10% do 7,9% ceny przedmiotu. Usuniemy też maksymalną kwotę tej opłaty, która obecnie wynosi 50 zł. Z danych jakie posiadamy, dla większości sprzedawanych przedmiotów zmiana będzie oznaczała niższą opłatę transakcyjną.

________
Κώστας
oznacz moderatorów