anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Mini Przesyłka - kod kreskowy

trato-pl
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór.

Jest szansa na zwiększenie rozmiaru kodu kreskowego na etykietach Allegro Mini Przesyłki ?

Drukarka termiczna do etykiet sobie z tym nie radzi i kody są nieczytelne dla skanerów (nałożone na siebie linie).

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@trato-pl jedyne co mogę polecić w tej chwili to zmiana ustawień na etykietę w rozmiarze A6, aby kod był bardziej czytelny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

regi.nrg
#8 Zapaleniec#

Problem nadal występuje. Losowo mini przesyłki nie wchodzą na Poczcie Polskiej. Telefon skanuje mi kod, ale na poczcie już skanery nie radzą sobie. Kod jest poszarpany i mały. Mam dwie Zebry do druku i kontrast czy prędkość nie pomaga. Proszę zgłosić problem do odpowiedzialnych za to osób. Niech powiększą kod. Mogą to zrobić bez problemu. Kod może być nawet na pół długości etykiety A6. 

oznacz moderatorów

ForBajk
#10 Popularyzator#

do tego polecone też nie wchodzą drukowane na różnorodnych etykietach termicznych. Trzeba niestety drukować na kartce a4 i wycinać. Robię tak od roku i jest to uciążliwe, nawet Panie na poczcie się denerwują bo czasami przez przylgę jest problem żeby zeskanować.

 

oznacz moderatorów

tomsyty
#9 Pomysłodawca#

Proszę bardzo, zrobiłem rozszerzenie do przeglądarki Chrome które na bieżąco skaluje kod kreskowy w trakcie pobierania etykiety. Działa dla etykiet A6 w formacie PDF.  https://github.com/tomsyty/Scale-PP-barcode

oznacz moderatorów