anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro minikurier24 Kurier24 przez API problem z polem pickup.pointId

SKiL-PC
#10 Popularyzator#

Witam serdecznie, próbuję jak najbardziej zoptymalizować czas nadawania przesyłek, przez co zautomatyzowałem sobie nadawanie przesyłek paczkomat poprzez API Allegro, ale nie mogę zrobić tego z Allegro kurierem. 

Poprzez Api pobrałem ID serwisów wysyłkowych i mam ID Inpost Kurier poprzez API 

ID=20362662

Kiedy próbuję nadać paczkę przez API tak samo jak paczkę paczkomatową to dostaję odpowiedź, że problem jest z polem pickup.pointId błąd Usługa niedostępna u tego przewoźnika, ale ja to pole przekazuje tylko jako moje jako pole nadawcy, jako informacja gdzie ja włożę paczkę do paczkomatu. 

Miał ktoś podobny problem? Jakaś porada?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@SKiL-PC dlaczego nie zrobisz sobie integracji z inpostem? Ja mam osobną do inpostu i osobną dla pocztexu, jedynie allegro one korzystam WzA bo dla kilku paczek nie chce mi się pisać nowego modułu

oznacz moderatorów

SKiL-PC
#10 Popularyzator#

@mix-mce Witam serdecznie, mam teraz zrobioną bezpośrednią integrację z Inpostem, ale po pierwsze Inpost wymaga ode mnie wysyłania ulicy i numeru jako osobne zmienne, a czasami ludzie potrafią tak wpisać adres kosmicznie np. ul. Długa JEDEN przez osiem obok przystanku, że skrypt się gubi w tym, a dwa że w Allegro mam bardzo fajną weryfikację poprawności nadania paczki lub ewentualny błąd dlaczego nie została nadana i głównie na tym mi zależało na walidacji poprawności wysłania paczki. Pocztexu nie używam, Allegro paczkomat, minikurier24, kurier24, One box, One kurier, DPD i wszystko mi lata przez Allegro fajnie, a ten kurier24 nie chce. Pozdr

oznacz moderatorów