anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro nie chce mi zwrocić prowizji od sprzedaży

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

Witam, proszę o pomoc, kupujący zwrócił towar ponieważ koszulka okazala się za mała, podał nr konta, dokonałam zwrotu. Allegro nie chce mi zwrocić prowizji od sprzedaży, mój wniosek zostal dorzucony. Co mam zrobić, gdzie to zglosić? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

dziękuję bardzo

oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

@Knowhere  czy da się jakoś opisac sytuację, wysłać screeny maili z kupujacym, że zwraca towar i że otrzymal zwrot pieniędzy ode mnie? Bo tutaj jest tylko odwołanie od decyzji i podejrzewam że bez dowodów znów odrzucą mój wniosek 😞

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@beatka_8106 Nie ma za co:)
Gdy już ktoś odpisze na mejla, to wtedy normalnie dorzucisz wymagane załączniki, jeśli będą potrzebne. Pierwszy wniosek, składany spod zamówienia, z reguły odrzuca automat - dlatego w takiej sytuacji należy się odwoływać.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

ok, dziękuję raz jeszcze 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Najlepiej zwroty finansów rób przez payu . System widzi zwrot i bez problemów akceptuje wniosek

oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

będę wiedzieć na przyszłość 🙂

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Jak się odwołujesz nie zapomnij o załącznikach, potwierdzenie przelewu i odstąpienie od umowy jeśli  zwrot nie był robiony przez system allegro.

oznacz moderatorów

MaxxKapanko
#7 Wielbiciel#

ok

piszesz zęby dodać załączniki potwierdzenie przelewu i odstąpienie od umowy jeśli  zwrot nie był robiony przez system allegro

Jak mam to zrobić ?? 

oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

@mdrogeria 

Akurat.

 

@beatka_8106 

Do odwołania od odrzucenia wniosku nic nie potrzeba. Odrzucili wniosek, odwołaj się, zwrot prowizji zostanie przyznany.

oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

przyznali zwrot 🙂 dzięki za pomoc

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@beatka_8106  Nie zawsze, często trzeba udowodnić zwrot płatności ,iż klient rzeczywiście odstąpił od umowy. Można to robić przez link do odwołania  https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów