anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box UPS - wysyłka tego samego dnia

best_produkt
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, właśnie wpadło mi zamówienie, klient wybrał przewoźnika Allegro One Box UPS, i według Allegro mam tą przesyłkę nadać dzisiaj gdzie jest to nie wykonalne z powodu tego, że kurier UPS jest w mojej miejscowości tylko rano, zawsze miałem czas 24h na zapakowanie i wysyłkę. Dlaczego teraz Allegro pokazuje klientom, że wyślę tego samego dnia? Napisałem już do klienta o błędzie i żeby otrzymać przesyłkę na jutro musi wybrać paczkomat inpost...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@best_produkt masz ustawioną godzinę graniczną dla tego przewoźnika ? jeśli nie to zrób to , pamiętaj ,że łony obsługuje również DPD  ,a przy okazji nie zapomnij o Orlenie .

oznacz moderatorów

best_produkt
#9 Pomysłodawca#

Nie miałem ustawionej akurat dla Allegro One 😞 już zmieniłem na 7.00 rano, a klient zgodził się poczekać na paczkę do poniedziałku 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@best_produkt masz zdjęcie lub zrzut ekranu tej zgody od kupującego na opóźnienie przesyłki? 

 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

best_produkt
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie:( zadzwoniłem do niego, bo mi nie odpisał.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@best_produkt zadzwoń jeszcze raz i poproś o odpowiedź na wiadomość ,  załączysz i wyłączą Ci transakcję z jakości 

oznacz moderatorów

best_produkt
#9 Pomysłodawca#

Screenshot 2024-07-04 at 12-13-53 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.pngMam zrzut zgody 🙂 bardzo proszę o wyłączenie transakcji z jakości.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@best_produkt dzięki, już działam w tej kwestii 🙂 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów