anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Kurier nie odebrał paczki

ZACNYDRUK
#9 Pomysłodawca#

Co mam zrobić, jeśli paczka powinna zostać wysłana do dzisiaj do 23.59, a kurier nie pojawił się? Był zamówiony na 8-15, żadnego telefonu, nic. Czy tę paczkę mogę gdzieś zawieźć? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ZACNYDRUK
#9 Pomysłodawca#

Numer przesyłki: A00102I7I3

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ZACNYDRUK możesz nadać tę przesyłkę w Automacie Paczkowym Allegro. Jednak i tak uznamy ją za nadaną, dopiero gdy kurier ją zeskanuje, gdy będzie opóźniona, będziemy mogli wykluczyć ją z Twojej jakości sprzedaży.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ZACNYDRUK
#9 Pomysłodawca#

A jak mogę się dowiedzieć, kiedy ta paczka zostanie dostarczona Klientowi? Została wczoraj włożona do One Boxa, tak jak Pani mówiła, ale kiedy Kurier ja odbierze i dostarczy? Czy mam pewność, że będzie to u Klienta na juro? Klient wybrał opcję dostawy, żeby paczka była u niego w czwartek, a przez to że Wasz kurier się nie pojawił i nie odebrał tej paczki teraz nie wiem, co mam powiedzieć, czy paczka w ogóle będzie jutro - jest to prezent na jutrzejsze urodziny. Czy nie będzie albo nie ma żadnej pewności i powinnam wysłać nową paczkę, żeby na jutro doszło. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ZACNYDRUK paczka została odebrana z automatu dzisiaj i ruszyła dalej, także powinna jutro dotrzeć do kupującego. Poprosiłam jeszcze o sprawdzenie tego z partnerem logistycznym, więc gdy tylko otrzymam odpowiedź, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ZACNYDRUK wracam z potwierdzeniem. Skontaktowaliśmy się z dyspozytorem, który odpowiedział, że jeśli przesyłka do nich dotrze, to dzisiaj rano zostanie wydana, dotarła do nich dzisiaj, więc powinna dziś trafić do kupującej. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

larsson
#9 Pomysłodawca#

Ten kurier allegro to jest nieporozumienie. W ogóle nie przyjechał dopiero na drugi dzień po 3 zgłoszeniu sprawy. Sam kurier powiedział że jeździ pod wynajem beż umowy .auto zawalone paczkami i powiedział że pół województwa ma do objazdu. Ogólnie jedno alegro wprowadziło kolejny bubel

oznacz moderatorów