anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro paczkomaty in post

MAMY ROZWIĄZANIE!
emzet8
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry. Wystawiając produkt na sprzedaż wybrałam sposób wysyłki - allegro paczkomaty in post 8,99. Mam z tym problem. Moża oferta ta dotyczy stałych sprzedawców, którzy maja wykupiony jakiś pakiet?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie no, a co w tym dziwnego? 8.99 to cena Allegro InPost [A/B/C].

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@emzet8A stworzyłaś sobie cennik z tą formą wysyłki ? Tutaj :

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

_____________
Kama
oznacz moderatorów
emzet8
#7 Wielbiciel#

Wybierając opcje dostawy podczas wystawiania produktu, kliknęłam paczkomaty in post. Tak mi się wydaje 🤦🏽‍:płeć_żeńska: . Było to dość dawno

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@emzet8Teraz już kosztów wysyłki nie można ustawiać ręcznie . Tworzymy odpowiedni cennik i podpinamy pod aukcję. Allegro podlega nieustanym przemianom 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kaliope_Brzeg lepiej bym tego nie ujęła 😄 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
emzet8
#7 Wielbiciel#

To prosze mi napisać, jak dalej postępować, bo nadal jestem skołowana. Klientka zapłaciła za dostawę 8,99. Wysyłka za pomocą paczkomatów in post jest przecież drozsza. 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@emzet8  nadal nie udostępniłaś wysyłki paczkomatem. Zrób cennik, podepnij do wszystkich aukcji ( musisz aukcje edytować i podmienić cennik ) .

Klientka sama wyliczyła sobie koszty dostawy ? Masz przecież tylko wysyłkę paczką.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
emzet8
#7 Wielbiciel#

Dzieki. Myślałam, ze żadnych danych nie mogę już zmienić po zakończeniu aukcji, a zrobienie cennika wysyłki będzie możliwe dopiero przy kolejnych  sprzedazach. Wiec probuje...

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@emzet8  W zakończonej aukcji już nic nie zmienisz. Ale musisz pokombinować przy tych co masz bo za chwilę problem może się powtórzyć 🙂  Uporaj się z cennikami i tak jak napisał Ci @medalik_2009 połącz Allegro z Inpostem .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@emzet8 
Niekoniecznie. Jest oferta dla sprzedawców Allegro za 8,99 każdy gabaryt.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-paczkomaty24-7-inpost-4800-punktow-czeka-na-twoje-przes...

Wchodzisz na menedżera wysyłek Inpost - https://manager.paczkomaty.pl/

Dajesz opcję zaloguj z Allegro

W następnym kroku musisz powiązać swoje konto Allegro z menagerem wysyłek Inpostu.

Dalej masz wskazówki w programie co i jak. Pamiętaj tylko doładowując konto wybrać pozycję Allegro Paczkomaty24/7 InPost. Zapłacisz 8,99 za przesyłkę. 
Pamiętaj też przy tworzeniu listu przewozowego o wybraniu właściwego gabarytu (A/B/C) mimo jednakowej ceny.

oznacz moderatorów
emzet8
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za wskazowki

oznacz moderatorów