anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Paczkomaty Inpost

agnienia171
#7 Wielbiciel#

Witam, czy mogę udostępnić w swojej ofercie sprzedaży jako osoba prywatna Allegro Paczkomaty Inpost? Jeśli tak to jak?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Możesz, wybierasz spośród dostępnych metod wysyłek paczkomaty InPost i wyskakuje Ci cena 8,99 zł.

Musisz jeszcze powiązać swoje konto Allegro z managerem przesyłek. W tym celu wchodzisz na stronę inpost.pl i rejestrujesz się, a potem logujesz jak na Allegro. Tutaj masz niezbędne informacje -> https://inpost.pl/dla-firm-allegro-przesylki

Na stronie jest napisane dla firm, ale jeśli sprzedajesz prywatnie, to także możesz korzystać managera paczek z tą różnicą, że nadajesz sama udając się do paczkomatu. W łatwy sposób przygotujesz, opłacisz przesyłkę online i wydrukujesz etykietę nadawczą.

Wiola
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Wioletta2701 po części tak 🙂 przy paczkomatach inpost możesz dać inna cenę Allegro paczkomat to dopiero wyskakuje 8,99 zł

@agnienia171 Możesz tu masz instrukcję, doładuj konto połącz i nadawaj 

https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro-28.08.pdf

________
Κώστας
oznacz moderatorów

agnienia171
#7 Wielbiciel#

@kostas11 zrobione dodane dwie formy wysyłki allegro (paczkomat i kurier) lecz znaczek smart nadal sie nie pojawił. Gdzies czytałam, że trzeba mieć przynajmniej pięc komentarzy?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart tu masz warunki 

Aby mieć smarta musisz dać paczkomat 8,99 zł a kuriera 12,99 zł tylko tu uważaj bo jest przy zakupie za 100 zł a allegro zwraca 8 zł resztę dopłacasz sama 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

agnienia171
#7 Wielbiciel#

@kostas11 dzieki ale jako że dopiero zaczynam sprzedaż i to jest pierwsza wystawiona rzecz na allegro ponieważ głównie kupowałam, pomimo tych ustawień znaczek smart się nie pojawia, bo nie mam pięciu komentarzy. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

prywaciarzom trudno jest o znaczek smart, a pozatym.. ciesz się, że go nie masz 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@agnienia171 bez tego ani rusz:

Przynajmniej pięć pozytywnych ocen Transakcji (łapki w górę), przy czym muszą to być oceny unikalne (od różnych użytkowników) z ostatnich 12 miesięcy. 

Ustaw Allegro paczkomat za 8,99 zł połącz konta i sprzedawaj jak wskoczy 5 komentarzy i spełnisz resztę warunków to smart sam wskoczy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a widzisz, a ja nie mam, mimo, że spełniam warunki 😄
może dla prywatnych już nie ma, kto wie 😮

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte a dałeś odpowiednie ceny, ustawiłeś warunki zwrotów 

Udostępnij przynajmniej dwie metody z różnych grup metod dostawy

lub

Jedna metoda dostawy +

udostępnij numer śledzenia przesyłki w Allegro dla przynajmniej 50% transakcji z ostatnich 30 dni.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

zwrotów 😂 🤣 żadnych zwrotów, jestem prywatnym sprzedawcą 😛
ale cała reszta się zgadza 🙂

<daje batonika>

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Dlatego Ci nie wskoczył 😉

Możesz ustawić zwroty informując klientów że jako osoba prywatna nie przyjmujesz zwrotów 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11, okazało się, że nie ma opcji w warunkach zwrotu, by ustawić brak 😮
można jedynie podciągnąć to pod usługę, ale ja usług nie sprzedaję 😮
więc to nie pasuje nic, poprostu nie udostępniać możliwości zwrotu i tyle 😄

oznacz moderatorów