anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro podejrzewa że sprzedawane przez ze mnie produkty są nie orginalne

Great-Game
#7 Wielbiciel#

Kilka dni temu otrzymałem wiadomość od allego że moja oferta może zostać usunięta z powodu podejrzenia że produkt jest nie orginalny .Portal zażądał ode mnie udowodnienia legalności produktu poprzez przedstawienie dokumentacji, na moje pytanie na moje pytanie jaka to dokumentacja stwierdzili że mają to być faktury Vat zakupu , korespondencja z dostawcą oraz dokumentacja foto produktów.

Rozumiem dokumentacje  foto produktu przesłałem ją wraz numerami seryjnymi które potwierdzają orginalność produktu, ale czy przedstawianie FV oraz korespondencji to już chyba przesada , na jakiej podstawie mam zdradzać komukolwiek gdzie i od kogo za ile kupuję , jak ma się to do tajemnicy handlowej oraz przekazywaniu poufnych danych 

czy miał ktoś podobny problem ?

z góry dziękuję za odpowiedzi

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Moim zdaniem także nie powinni żądać FV ale dowodu na oryginalność, wyślij zdjęcia oraz dodo że original!

oznacz moderatorów

Great-Game
#7 Wielbiciel#

Tak też zrobiłem przesłałem zdjęcia numerów seryjnych produktów które można zweryfikować z supprtem marki to jest chyba wystarczającym dowodem na orginalność produktu czekam na rozwój sytuacji 

oznacz moderatorów