anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro protect

Rad-Stol
#12 Orędownik#

Mam teraz taki przypadek, że klient zareklamował mi stół po 1,5 rok od zakupu , a powodem było że blat mu napuchł na krawędziach, po naszej wizycie u klienta i oględzinach odrzuciliśmy reklamacje z powodu zalania stołu płynem , w skutek czego płyta blatu spuchła i pojawiły się nie równości. Wyliczyliśmy koszt naprawy mebla na kwotę 1000 zł i po paru dniach sporu po zgłoszeniu przez klienta do Allegro protect , klient dostał decyzję że wymagana kwota będzie wypłacona mu w ciągu 2 dni. Również informacja dla nas, że sprzedający nie będzie obciążony. Czy Allegro protect zawsze zwraca np. koszt naprawy uszkodzonego mebla kupującemu, bez obciążenia tą kwotą sprzedającego ? Czy to jest standard czy są jakieś wyjątki od reguły ? Pytam na przyszłość czy obawiać się ze strony Allegro protect regresji, czy nie obawiać się takich działań i robić swoje nie uginając się pod naciskiem klientów ? 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

2infinityandbynd
#9 Pomysłodawca#

@az1rael Mówisz, że jednostek m się nie używa... Wszedłem w pierwszą z brzegu ofertę i co widzę? "Margonem GORDION ZŁOTO 50m" i w treści wyraźnie napisane, że "Na sprzedaż posiadam złoto na serwerze Gordion (najnowszy serwer margonem). 50m (50 000 000 złota)"

Takich aukcji jest więcej: https://allegro.pl/listing?string=RuneScape%202007%20Old%20School%20Gold 

@Halfrunt  Czyli jednak się taki zapis stosuje i wygląda na to, że rozumienie przedrostka "m" jako milion jest powszechnie akceptowane. Nie wydaje Ci się zatem, że próby przedstawiania "m" jako skrótu od "moneta" albo "może milion, a może prawie nic" są przykrywką dla zwykłego oszustwa?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Miałem na myśli w grze oferty zakupowe od producenta firmy utrzymującej serwery nie oferty zakupu poza grą. Takie oferty sprzedaży są nielegalne i jak to wyjdzie to oba konta załapią bana permamentnego 

oznacz moderatorów