anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart - dlaczego zniknął?

Marshall011
#10 Popularyzator#

Witam,

Spełniam wszystkie warunki allegro smart - dlaczego w jakości sprzedaży mam nadal 0%? 

Na prawdę jestem już bardzo zmęczony tym i mam powoli już dość.......

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Marshall011 wiidzę ,że wszystkie Twoje oferty mają ikonę ,,smart ,, chyba ,że masz na myśli inne konto .

oznacz moderatorów

Marshall011
#10 Popularyzator#

Dzięki za odpowiedź, nie sprawdzałem tego w ten sposób, codziennie rano po prostu sprawdzam jakoś sprzedaży a w niej wygląda to tak :

234.png

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Marshall011 polecenia od kupujących są u Ciebie na poziomie 98%, balansujesz na granicy . Obrazka jeszcze nie widać , sprawdź sobie tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy 

co wypadałoby poprawić .

 

 

oznacz moderatorów

Marshall011
#10 Popularyzator#

Nie mniej jednak łapię w Smart, nie wiem dlaczego w zakładce do której wysyłasz link mam 0% a w ofertach Smart jest. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Marshall011 ocena jakości jest w kilku obszarach i średnia pozwala utrzymać Ci znaczek ,,smart ,,

Aktualnie spełniasz warunki ,ale przy niewielu ocenach jakie masz wystarczy jeden poślizg abyś został jego pozbawiony .

oznacz moderatorów

Marshall011
#10 Popularyzator#

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, uważam ten system za chory, kupujący nie jest zobligowany do oceny zamówienia, z moich doświadczeń wynika że tylko ok. 15-20% zamówień podlega pozytywnej ocenie, co nie znaczy ze te osoby są niezadowolone, po prostu, nie chce im się, nie mają czasu, i nie ma co się dziwić, ja też kupując bułki w piekarni po prostu je jem, nie piszę oceny na google że ta piekarnia mnie zachwyca, natomiast jakbym znalazł w bułce robaka, zwrócę uwagę. To rodzi szereg patologii, czarnego rynku. Prawda jest taka jest świadomy kupujący powinien wręcz każdemu wystawić negatywa. Nie traci na tym nic a może sporo zyskać, nie od dziś wiadomo że sprzedawcy oferują takim osobom przeróżne benefity. Sam niedawno oferowałem Pani która nie potrafiła przeczytać opisu aukcji ze zrozumieniem, że oddam jej produkt o wartości 80zł zupełnie za darmo, tylko żeby usunęła opinię. Jest to nic innego jak korupcja, do czego my jako sprzedawcy jesteśmy zachęcani. Taka moja opinia. Nie mniej temat dotyczył mojej opcji SMART, skoro wyszukiwana oferta ma takie oznaczenie to dlaczego w panelu jakości tego nie widać? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Biznes to tylko połowicznie łatwy kawałek chleba.🤔

oznacz moderatorów