anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

altus RMS - czy allegro wspolpracuje z tą firmą?

kuba_16
#1 Nowicjusz#

Otrzymałem SMSa o zadluzeniu na allegro na kwote 11 zł od tej firmy i numer konta do przelewu. Okazało się, że faktycznie mam taka zaleglos bo nie zauwzylem ze prowizje przekrocyly 10 zł. Zaplacilem od razu przez strone allegro. Pytanie - czy allegro faktycznie wspolpracuje z ta firmą? Jeśli nie to skąd ma ona moje dane i wie jaką kwotę miałem do spłaty na koncie allegro?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kuba_16 tak. Współpracujemy z tą firmą. Widzę, że uregulowałeś rachunek wykonując wpłatę w zakładce, dziękuję za wpłatę. Firma windykacyjna, do której w międzyczasie skierowaliśmy sprawę, może się kontaktować w sprawie ewentualnych odsetek. Gdyby tak się stało, możesz wyjaśniać to bezpośrednio z Altus RMS. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kuba_16 współpracuje a na przekazanie danych wyraziłeś zgodę w regulaminie 🙂

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/5

Dochodzenie roszczeń i obrona przed roszczeniami wynikającymi z zawartej umowy lub związanych ze świadczeniem usług, w tym windykacja należności, prowadzenie postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych
Art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes Allegro.pl, polegający na ochronie praw Allegro.pl)
Do ostatniego dnia roku kalendarzowego następującego po upływie 3 lat od momentu zakończenia świadczenia usługi
________
Κώστας
oznacz moderatorów

raven481
#1 Nowicjusz#

Dlaczego współpracująca przez Państwa firma przekazuje w otwarty sposób dane osobie takie jak imię, nazwisko, dane adresowe, adres e-mail i nawet login z Allegro? Wygląda to na naruszenie Rodo. Czym innym jest wyrażenie zgody na przetwarzania a czym innym jest niewłaściwe zabezpieczenie i przetwarzanie danych osobowych.

oznacz moderatorów